PLAY NOW już na Smart TV Samsung

speed testy

speed testy

PLAY NOW już na Smart TV Samsung

Przed końcem roku mamy świetną wiadomość dla wszystkich posiadaczy telewizorów Smart TV Samsung!

Do tej pory materiały z PLAY NOW można było oglądać na portalu playnow.pl, przez aplikacje na smartfony i tablety z systemem Android oraz iOS, dedykowanego TV BOXa, telewizory i urządzenia oparte o AndroidTV i obsługę technologii Google Cast czy Apple AirPlay. Teraz pojawiła się kolejna opcja – dedykowaną aplikację PLAY NOW można pobrać bezpośrednio na Smart TV Samsung!

Dzięki temu oglądanie PLAY NOW będzie jeszcze bardziej wygodne i intuicyjne. Kafelek z aplikacją można przypiąć do ekranu startowego, żeby w łatwy sposób mieć dostęp od samego włączenia telewizora. Aplikacja oferuje też wszystkie zalety naszej telewizji:

możliwość rozpoczęcia odtwarzania programu od początku, nawet w trakcie jego trwania
nagrywanie treści i przechowywanie ich w chmurze nawet do 180 dni
pełne odtworzenie materiału nawet do 7 dni po jego emisji

Dodam jeszcze, że uczestniczyłem w testach tej aplikacji i faktycznie oglądanie PLAY NOW jest dzięki temu jeszcze prostsze. Po prostu przełączam się z pilota na aplikację, nie muszę korzystać z Chromecasta i wybierać poszczególnych kanałów na smartfonie ? Duże brawa dla zespołu pracującego nad tym rozwiązaniem i każdemu, kto ma w domu kompatybilny telewizor bardzo polecam spróbować korzystania z naszej platformy właśnie w ten sposób ?

Aplikacja PLAY NOW jest dostępna za darmo w sklepie z aplikacjami Samsung Smart TV dla urządzeń wyprodukowanych od 2016 roku.

źródło: https://biuroprasowe.play.pl/?gclsrc=aw.ds&&gclid=EAIaIQobChMIgY2Z99LV7QIVDdayCh3qVQO8EAAYASAAEgK8RfD_BwE&gclsrc=aw.ds