Cały nowy sezon serialu „Przyjaciółki” i kinowy tytuł „Serce nie sługa” już w IPLI

speed testy

speed testy

IPLA, największy serwis rozrywki internetowej, po raz pierwszy udostępniła od razu cały nowy sezon „Przyjaciółek”. Wszystkie odcinki 13 sezonu jednego z najbardziej lubianych przez widzów seriali Telewizji Polsat można obejrzeć w serwisie przed emisją w telewizji. Ponadto w IPLI debiutują: film zrealizowany na zlecenie Telewizji Polsat i inspirowany prawdziwą miłością – „Serce nie sługa” oraz komediodramat „Jak pies z kotem” w reżyserii Janusza Kondratiuka.

Serial „Przyjaciółki” od blisko 7 lat kochają miliony Polek, a często wraz z nimi całe rodziny. Kto by nie marzył o takich przyjaciółkach? Inga, Patrycja, Zuza i Anka zawsze i o każdej porze znajdą dla siebie czas i wspierają się w każdej życiowej sytuacji. Kiedy tylko jedna z nich traci grunt pod nogami, natychmiast wkraczają trzy pozostałe, gotowe przezwyciężyć problemy i uciążliwe przeszkody.

Co spotka bohaterki w 13 serii przebojowego serialu?

Widzowie mogą się o tym przekonać, korzystając z nowego pakietu „Przyjaciółki – sezon 13” dostępnego w IPLI. Dzięki niemu użytkownicy serwisu po raz pierwszy mogą obejrzeć wszystkie 12 odcinków nowego sezonu serialu przed ich emisją w telewizji. Nowy pakiet kosztuje 20 złotych. Znajdują się w nim również pozostałe sezony − bez reklam − oraz materiały zakulisowe.

W lutym do wciąż wzbogacanej biblioteki filmowej IPLI dołączają kolejne polskie filmy. Prosto z kin, gdzie został obejrzany przez blisko 600 tysięcy widzów, do IPLI trafił wyprodukowany na zlecenie Telewizji Polsat film o poszukiwaniu miłości − „Serce nie sługa”.

To zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy właśnie na taką prawdziwą miłość czekają. Nie jest jednak łatwo odnaleźć swoją drugą połówkę. Daria i Filip, główni bohaterowie filmu, znają się od lat i są najlepszymi przyjaciółmi. Filip to klasyczny „Piotruś Pan” i łamacz damskich serc.

Po kolejnej, upojnej nocy, gdy obudzi się obok nowo poznanej dziewczyny, poczuje, że chce zmienić swoje życie i nadać mu sens. Przypomni przyjaciółce propozycję, którą złożył jej kilka lat wcześniej, że jeśli do trzydziestki nie będą w poważnych związkach, to pobiorą się i razem wychowają dziecko. Czy miłość może zacząć się od przyjaźni? Czy faktycznie jest w stanie przetrwać wszystko?

A przede wszystkim − czy może trwać wiecznie?

Na ekranie zobaczymy plejadę polskich gwiazd: Romę Gąsiorowską, Pawła Domagałę, Magdalenę Różczkę, Mateusza Damięckiego, Zuzannę Grabowską, Borysa Szyca, Piotra Głowackiego, Tomasza Sapryka, Ewę Kasprzyk, Ewę Chodakowską, Krzysztofa Stelmaszyka oraz Krzysztofa Globisza. Gościnnie wystąpił również polski wokalista Mesajah. Reżyserem filmu jest Filip Zylber.

Od 27 lutego w IPLI można będzie też zobaczyć najnowszy film Janusza Kondratiuka, autora niezapomnianych „Dziewczyn do wzięcia”. „Jak pies z kotem” to słodko-gorzki obraz relacji rodzinnych, dla którego inspiracją jest prawdziwa historia. Pełna ironicznego humoru wizja nieszablonowej rodziny, z jej konfliktami i rywalizacją, niepozbawiona momentów wzruszenia i autentycznej bliskości. Gdy starszy z braci Andrzej, nagle zachoruje, młodszy pomimo różnic i muru nieporozumień, jaki przez lata wyrósł między nimi, podejmie się opieki nad potrzebującym pomocy bratem.

W filmie występują Robert Więckiewicz i Bożena Stachura. Za występ w filmie na 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni nagrody za najlepsze kreacje drugoplanowe odebrali: Aleksandra Konieczna za rolę Igi oraz Olgierd Łukaszewicz za rolę Andrzeja.

Obie produkcje będą dostępne w cenie 10 zł, a dla klientów Cyfrowego Polsatu i Plusa za 9 zł. Dodatkowo filmy „Juliusz” i „Kamerdyner”, które dołączyły do serwisu w styczniu, dostępne będą w niższej cenie – 7 zł.
Ponadto użytkownicy IPLI wśród ponad 100 kanałów telewizyjnych znajdą również najlepsze stacje filmowo-serialowe, m.in.: AXN, Kino Polska, kanały FilmBox, Paramount Channel, Epic Drama czy Comedy Central Polska i Comedy Central Family.

Oglądaj, gdzie chcesz i kiedy chcesz

IPLA zapewnia swoim użytkownikom największą i najbardziej różnorodną bazę legalnych treści, w tym ponad 100 stacji telewizyjnych, transmisje z najważniejszych wydarzeń sportowych, bogatą bibliotekę filmów i seriali, dziesiątki tysięcy materiałów na życzenie o różnorodnej tematyce, bajki, newsy oraz publicystykę.

Dzięki dostępności IPLI na wielu urządzeniach, użytkownicy mają komfort oglądania materiałów w dowolnym miejscu i czasie – nie tylko na komputerach, smartfonach i tabletach, ale także na urządzeniach Smart TV. Ponadto użytkownicy mają możliwość kontynuowania oglądania materiału na innym urządzeniu (opcja Oglądaj dalej) i mogą wygodnie przełączać się między nimi. IPLA zaproponuje też treści najlepiej dopasowane do potrzeb i zainteresowań użytkownika, dzięki rozpoznaniu jego preferencji i systemowi rekomendacji.

żródło: https://grupapolsat.pl/pl/archive/caly-nowy-sezon-serialu-przyjaciolki-kinowy-tytul-serce-nie-sluga-juz-w-ipli#