Disney na ferie w otwartym oknie w PLAY NOW

speed testy

speed testy

Disney na ferie w otwartym oknie w PLAY NOW

Od teraz do końca ferii zimowych kanały Disney Channel, Disney XD i Disney Junior są dostępne w otwartym oknie dla wszystkich abonentów PLAY NOW.

Ferie zimowe to zasłużony czas odpoczynku dla najmłodszych. Niezależnie od tego, czy wyjeżdżamy na narty lub snowboard, czy zostajemy w domu seriale animowane i programy edukacyjne mogą być dobrym uzupełnieniem zimowej rozrywki. W związku z tym od teraz do końca ferii w Polsce (czyli do 23 lutego) kanały Disney Channel, Disney XD i Disney Junior będą dostępne bez dodatkowych opłat dla wszystkich osób posiadających w ramach swojego abonamentu pakiet podstawowy PLAY NOW.

Udostępnienie kanałów Disneya w otwartym oknie na okres ferii ma umilić dzieciom i ich rodzicom spędzenie czasu wolnego także poza domem, w tym podczas podróży. Usługa PLAY NOW jest dostępna nie tylko w kraju, ale i na terenie całego Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Disney Channel jest kanałem familijnym, adresowanym do dzieci w wieku 6-12 lat i ich rodzin. Oferuje zarówno atrakcyjne seriale („Soy Luna”, „Zaplątani: Serial”, „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”), jak i filmy kanału Disneya (DCOM), w tym „Następcy” oraz „Następcy 2”. Propozycje programowe kanału Disney Channel koncentrują się wokół wartości, które pomagają dzieciom zmierzyć się z wyzwaniami okresu dorastania i zachęcają do uwierzenia w siebie, podążania za marzeniami oraz spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Disney XD jest kanałem skierowanym do chłopców w wieku 6-14 lat. Miłośnicy Star Wars,

Spider-Mana czy Avengersów na pewno doskonale znają Disney XD, który jest nie tylko domem gwiezdnej sagi od LucasFilm, ale również produkcji ze stajni Marvela. Kanał prezentuje także fascynującą mieszankę komediowych seriali aktorskich i animacji, takich jak „Greenowie w wielkim mieście”, „Wielka Szóstka: Serial” czy dobrze znane wszystkim „Kacze Opowieści”. Dobry humor, świetna zabawa, superbohaterowie i międzygalaktyczne walki – to właśnie Disney XD.

Disney Junior to zabawa, która inspiruje. Kanał adresowany jest do dzieci w wieku 2-7 lat i ich rodzin. Mali widzowie wraz z ulubionymi bohaterami uczą się, rozwijają umiejętności językowe, poznają zagadnienia zdrowego stylu życia oraz kształtują swój rozwój emocjonalny. Disney Junior daje dzieciom prawdziwą radość, zachęcając do śmiechu, śpiewu, tańca, a przede wszystkim zabawy. Do najpopularniejszych seriali Disney Junior należą: „Miki i raźni rajdowcy”, „Vampirina”, „Jej Wysokość Zosia” i „Pidżamersi”.

PLAY NOW to usługa dla klientów sieci komórkowej Play. Zapewnia ona dostęp do kanałów telewizyjnych oraz filmów, seriali, programów rozrywkowych i bajek na żądanie, w dowolnym miejscu i czasie. Platforma jest dostępna na urządzeniach mobilnych, stronie playnow.pl, dekoderze PLAY NOW TV BOX, ale również na innych urządzeniach z systemem Android TV.

Po okresie otwartego okna klienci, którzy będą chcieli zatrzymać kanały Disneya na dłużej będą mogli skorzystać z atrakcyjnej oferty PLAY NOW TV w promocyjnej cenie już za 10 zł miesięcznie. Szczegóły można znaleźć na stronie play.pl/oferta/play-telewizja.

Data publikacji: 16 stycznia 2020 r.

źródło: https://biuroprasowe.play.pl/aktualnosci/480339/disney-na-ferie-w-otwartym-oknie-w-play-now