Intenet nowe pakiety z połączeniami na Ukrainę w Play na Kartę

internet prędkość

internet prędkość

Nowe, atrakcyjne pakiety z połączeniami na Ukrainę w Play na Kartę

Już od 2017 roku Play proponuje swoim klientom promocje i dedykowane oferty, dzięki którym możliwe są tanie połączenia na Ukrainę. Od dzisiaj operator proponuje kolejny, kompleksowy pakiet łączący nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz 15 GB internetu w kraju jak i aż 1000 minut na Ukrainę w atrakcyjnej cenie 35 zł.

W Polsce mieszka, pracuje i uczy się coraz więcej obywateli Ukrainy. Chcąc ułatwić im kontakt z bliskimi, Play od 4 lat ma w swojej ofercie specjalne promocje obniżające ceny połączeń do najpopularniejszych ukraińskich sieci. Dzisiaj do ofert Play na Kartę trafił także nowy, obszerny pakiet zawierający:

nielimitowane połączenia do polskich sieci komórkowych i stacjonarnych,
nielimitowane SMS-y do polskich sieci komórkowych,
15 GB internetu w Polsce,
1000 minut do ukraińskich sieci Kyivstar, Vodafone i lifecell.

To wszystko w wyjątkowo niskiej cenie 35 zł! Pakiet dostępny jest w dwóch, wygodnych dla klientów wersjach – jednorazowej (ważnej 30 dni) bądź cyklicznej, automatycznie odnawiającej się co miesiąc w przypadku posiadania wystarczających środków na koncie.

W ofercie wciąż dostępne są pozostałe pakiety:

1000 minut z Polski do ukraińskich sieci za 25 zł,
1000 minut z Polski do ukraińskich sieci oraz 10 GB na Viber za 30 zł.

Poza pakietami Play oferuje swoim klientom z Ukrainy także usługi dodatkowe, jak na przykład dostęp do ukraińskich programów i kanałów telewizyjnych oraz filmów, seriali i bajek za pośrednictwem serwisu Megogo już od 3,99 zł tygodniowo lub 11,99 zł miesięcznie.

Wszystkie pakiety można aktywować za pośrednictwem Play24, szybkich kodów USSD lub kontaktując się z obsługą klienta – również na specjalnej infolinii obsługiwanej w języku ukraińskim. Szczegóły ofert znajdują się na dedykowanej stronie internetowej, która została przygotowana zarówno w języku polskim, jak i ukraińskim.

źródło: https://biuroprasowe.play.pl/aktualnosci/650897/nowe-atrakcyjne-pakiety-z-polaczeniami-na-ukraine-w-play-na-karte