Internet konkurs cybermarket 2024

Zachęcamy podmioty działające w branży cyberbezpieczeństwa do udziału w konkursie na najlepsze polskie rozwiązanie w obszarze cyberbezpieczeństwa.
Cyberbezpieczeństwo. Zgłoś się do konkursu CyberMarket. Puchar i wyciągnięte do niego ręce. Loga: Ministerstwo Cyfryzacji, European Economic Congress, Krajowe Centrum Kompetencji Cyberbezpieczeństwa, Co-funded by the European Union.

Już 8 maja w Katowicach, podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego, odbędzie się wydarzenie matchmakingowe CyberMarket, organizowane przez Krajowe Centrum Kompetencji Cyberbezpieczeństwa (NCC-PL) i Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości S.A.

CyberMarket będzie okazją do spotkania i nawiązania kontaktów biznesowych pomiędzy przedsiębiorcami oferującymi rozwiązania w obszarze cyberbezpieczeństwa oraz CISO, integratorami i inwestorami. Jest to z jednej strony świetna szansa na zaprezentowanie się firm, które opracowały skuteczne rozwiązania w obszarze cyberbezpieczeństwa i chcą dotrzeć do potencjalnych klientów – dziesięć z nich będzie miało możliwość zaprezentowania ich przed publicznością i jury podczas dedykowanej sesji pitchingowej. Z drugiej strony CISO, liderzy biznesowi, integratorzy czy inwestorzy będą mieli możliwość poznania najbardziej aktualnych produktów i rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa, a także bezpośredniej rozmowy z prezentującymi swoje rozwiązania firmami.

Wydarzenie w Katowicach stanowić będzie finałowy etap konkursu, podczas którego prezentowane rozwiązania zostaną ocenione przez jury. Na zwycięzcę czeka nagroda – pakiet medialny (kampania promocyjna na łamach portalu WNP.PL).

Zachęcamy do udziału!

Więcej informacji oraz regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: CyberMarket – startuje nowy konkurs z obszaru cyberbezpieczeństwa (wnp.pl).

źródło: https://www.gov.pl/web/cyfryzacja/ruszyl-konkurs-cybermarket-2024