Internet nowa oferta internetu mobilnego T-Mobile

Internet domowy w T-Mobile nabiera jeszcze szybszego tempa! Nasza nowa oferta pędzi, wspierana we wszystkich wariantach technologią 5G (w tym 5G Bardziej), a w swojej najwyższej odsłonie nie ustępuje niezastąpionemu dotąd internetowi światłowodowemu. Oferty internetu domowego dostępne są z anteną zewnętrzną lub routerem domowym, a ceny zaczynają się już od 45 zł miesięcznie.
Świat wirtualny jeszcze nigdy nie wyglądał tak dobrze! W T-Mobile internet domowy w technologii 5G Bardziej rozpędza się teraz nawet do 1 Gb/s! Jak dokładnie prezentuje się ultraszybka oferta internetu?

Internet domowy w T-Mobile nabiera tempa

Dla klientów działających na najwyższych obrotach mamy dobrą wiadomość – 5G Bardziej od T-Mobile nabiera prędkości! A wraz z nim nowa odsłona internetu domowego Bez Limitu, w wariancie XXL, z anteną zewnętrzną. Usługa dostępna bez ograniczeń prędkości oraz bez limitów gigabajtów do wykorzystania czeka na wszystkich tych, którzy są już w zasięgu szybko rozrastającej się, nowej sieci 5G Bardziej. Klienci zapłacą za nią 155 zł miesięcznie lub 135 zł dla tych, którzy są już użytkownikami usług abonamentowych T-Mobile. A co w przypadku osób, które jeszcze nie mają najnowszej infrastruktury w swojej okolicy? Dla nich także mamy dobre wieści: specjalnie z myślą o potrzebach tej grupy powstała oferta rozpędzająca się do 300 Mb/s. Ta opcja dostępna jest zarówno z routerem z anteną zewnętrzną (cena 135 zł/mies., dla klientów T-Mobile 115 zł/mies.), jak i z routerem domowym (cena 115 zł/mies., dla klientów T-Mobile 95 zł/mies).

Na tym oczywiście nie koniec! Coś dla siebie znajdą w T-Mobile również osoby o nieco mniejszych potrzebach. Oferty S, M i L oferują kolejno maksymalne prędkości do: 30 Mb/s, 60 Mb/s i 90 Mb/s. Są one dostępne zarówno z routerem domowym, jak i routerem z anteną zewnętrzną. Ceny internetu domowego w tych taryfach zaczynają się od 65 zł. Klienci, którzy mają już abonament w T-Mobile, mogą zaś liczyć na 20-złotowy rabat: w takim wypadku za podstawową wersję internetu zapłacą jedynie 45 zł!

Wybierz nowoczesny router do swojego wnętrza
W ofercie internetu domowego dostępne są zarówno standardowe routery domowe, jak i najwyższej jakości routery z anteną zewnętrzną, które świetnie sprawdzają się poza dużymi miastami.

I tak, urządzenie TCL LINKHUB LTE Cat13 gwarantuje stabilne i szybkie łącze internetowe, umożliwiające oglądanie filmów 4K bez zakłóceń, a ponadczasowy design pasuje do wystroju nowoczesnych mieszkań. Dwuzakresowa sieć Wi-Fi 2,4GHz/5GHz umożliwia bezprzewodowe połączenie do stabilnej i szybkiej sieci wielu urządzeń jednocześnie. Dzięki złączu LAN (2x) można podłączyć konsolę do gier, aby zapewnić jeszcze bardziej stabilną rozgrywkę. Ten router dostępny jest w ofertach S, M, L.

Zaś router domowy 5G z anteną zewnętrzną T-Mobile Internet 5G Home Office – dostępny w ofercie XXL – to urządzenie typu FWA (Fixed Wireless Access), które zapewnia stałe, bezprzewodowe łącze internetowe. Stabilne połączenie gwarantowane jest przez specjalnie zaprojektowany system anten (5G/LTE Cat20), dlatego urządzenie może być alternatywą dla łącz światłowodowych. Jego montaż jest prosty, a antenę można ustawić zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku, np. na balustradzie balkonowej czy na dołączonej do zestawu podstawce. Dzięki specjalnej aplikacja T-Mobile PL ODU 5G instalacja tego urządzenia jest niezwykle prosta i szybka.

Więcej informacji można znaleźć na stronie oferty internetu domowego T-Mobile.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/articles/informacja-prasowa/2024/2/nowa-oferta-internetu-domowego-t-mobile-juz-pedzi-naladowana-5g-bardziej