Internet Play gra wspólnie z WOŚP

Klikamy i pomagamy – Play kolejny raz gra wspólnie z WOŚP

Play24 – aplikacja do zarządzania zmienia się w aplikację do pomagania
Kreator personalizowanych serduszek
Licytacja złotych kart SIM

Diabelski młyn w Warszawie i niezbędnik dla wolontariuszy

W ostatnią niedzielę stycznia już po raz 31 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy organizuje swoją zbiórkę, a jej celem w tym roku jest walka z sepsą. To także kolejny raz, kiedy to Play przyłącza się do gry i wspiera Finał WOŚP swoimi działaniami. Co w tym roku przygotował fioletowy operator?

Play24 – aplikacja do pomagania

Dobrze znana wszystkim klientom aplikacja Play24 do zarządzania kontem zmienia się w aplikację do pomagania! Jest to możliwe, ponieważ każde doładowanie i każda faktura opłacona przez aplikację to dodatkowe pieniądze przekazywane na tegoroczny cel Finału. Oczywiście pełna kwota doładowania trafia na konto klienta, a do opłaconej w ten sposób faktury nie są doliczane dodatkowe kwoty – operator za każde takie przekazuje pieniądze na szczytne cele.

Aby jeszcze bardziej podkreślić jak łatwo można klikać i pomagać Play postanowił zmienić też logo swojej aplikacji. Charakterystyczna liczba 24 zamiast kółkiem jest otoczona kształtem serca, czyli symbolem tak doskonale kojarzącym się z działaniami WOŚP.

Poruszamy serca dla wszystkich! Kreator unikatowych serduszek

Każdemu internaucie w podziękowaniu za wsparcie Play udostępnia specjalną stronę playdlawosp.pl, na której znajduje się kreator specjalnych serduszek. Każdy ma możliwość wyrażenia siebie przez stworzenie wyjątkowego serduszka, które może następnie udostępnić w social mediach lub wysyłając je bliskim przez komunikatory. Na stronie znalazła się także galeria serduszek znanych internetowych twórców, których Play zaprosił do wspólnego pomagania.

Złote karty SIM i licytacje

Dużym zainteresowaniem cieszy się niezmiennie Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców, na którą Play przygotował 100 złotych kart SIM. Na każdej znajdują się elementy pokryte złotem oraz złoty numer, z którego będą mogli korzystać zwycięzcy. Koniec licytacji zaplanowany jest na późny niedzielny wieczór poprzez wywołujący niesamowite emocje finał na żywo. Pomocną dłoń w przeprowadzeniu licytacji zaoferują jak zawsze pracownicy Obsługi Klienta Play, którzy niestrudzenie będą wspierać Orkiestrę w rozmowach telefonicznych z darczyńcami.

.Diabelski młyn i niezbędnik dla wolontariuszy

Play zaprasza wszystkich, którzy w ostatni weekend stycznia będą w Warszawie do przejażdżki na diabelskim młynie usytuowanym w samym centrum stolicy. Podczas przejażdżki można będzie rzucić okiem na atrakcje przygotowane przez Fundację i jej partnerów. Warto pamiętać, żeby odpowiednio zabezpieczyć się przed chłodem, na przykład ubierając fioletowy, polarowy komin, który otrzymają wszyscy wolontariusze. W trosce o kwestujących na rzecz 31. Finału WOŚP Play dostarczy im poza ciepłym elementem ubioru także smycze, do których będą mogli przypiąć swój identyfikator, czyli prawdziwy wyróżnik osób zbierających datki dla Orkiestry.

Pracownicy Play pomagają!

Specjalne puszki do zbierania datków znajdą się także w kilkudziesięciu salonach Play oraz UPC, aby dać klientom jeszcze większą wolność wyboru w sposobie przekazywania datków. W sobotnim biegu Policz się z cukrzycą wystartuje silna reprezentacja pracowników jednego, połączonego teamu Play i UPC, natomiast w niedzielę kilkadziesiąt osób wraz ze swoimi dziećmi wyruszy na ulice Warszawy, aby wspólnie zachęcać do zbierania funduszy na tegoroczny cel Finału.

SMS z wielką mocą

Dla wszystkich chętnych uruchomiony został też SMS charytatywny na rzecz 31. Finału WOŚP. Wysyłając SMS o treści SERCE pod numer 75 565 (koszt 5 zł + VAT) można przekazać środki na rzecz Orkiestry. Ten sposób zbiórki działa do 14 lutego.

ŹRÓDŁO: https://biuroprasowe.play.pl/aktualnosci/789328/klikamy-i-pomagamy-play-kolejny-raz-gra-wspolnie-z-wosp