Internet T-Mobile 6 bezpłatnych lekcji języka angielskiego w Tutlo

Zbliżający się wielkimi krokami początek roku szkolnego oraz akademickiego to świetna okazja, by zastanowić się nad rozwojem swoich kompetencji językowych. Dlatego dla klientów T-Mobile mamy specjalny bonus, który umożliwi im skorzystanie z 6 darmowych lekcji angielskiego z native speakerem lub lektorem w Tutlo. Kod można znaleźć w aplikacji „Mój T-Mobile” do 13 września.
W szkole, na studiach, w trakcie wyjazdów zagranicznych czy w pracy – w wielu sytuacjach mamy styczność z językiem angielskim. Warto więc szlifować swoje umiejętności i kompetencje w posługiwaniu się nim na co dzień. A najłatwiej robić to wszędzie tam, gdzie tego chcemy – w domu, na plaży czy na spacerze. Tu z pomocą przychodzi Tutlo – nowoczesny i elastyczny internetowy kurs języka angielskiego. Dzięki wygodzie nauki online i interakcjom nauczycieli na żywo, Tutlo oferuje skuteczne podejście do opanowania języka obcego. Obejmuje on dostęp do ponad 1000 anglojęzycznych native speakerów z różnych regionów, w tym Wielkiej Brytanii, Australii, Stanów Zjednoczonych i Kanady oraz wielu polskich lektorów. Teraz dzięki akcji „Bonusy od serca” w T-Mobile nasi klienci mogą skorzystać z 6 bezpłatnych lekcji w ramach tego kursu.

Szybka i prosta aktywacja

Nasz bonus gwarantuje bezpłatny dostęp do 6 lekcji języka angielskiego z native speakerem lub polskim lektorem po udanej rejestracji na stronie https://hello.tutlo.com/tmobile oraz wpisaniu kodu rabatowego. Kod można odebrać w aplikacji „Mój T-Mobile” do 13 września, ale aktywować go aż do 30 września. Z oferty nie mogą jednak skorzystać subskrybenci ani użytkownicy z aktywnym planem nauki w Tutlo.

Promocja jest dostępna dla klientów abonamentowych T-Mobile (T, T DATA) – w tym posiadaczy internetu domowego, internetu domowego z anteną zewnętrzną oraz internetu światłowodowego. Dotyczy ona również osób korzystających z ofert na kartę (GO!) i Mix (Frii Mix). Z prezentu mogą skorzystać ponadto klienci Magenta Biznes, Magenta Biznes Internet, Jump proFirma i Data Jump ze zgodą na „Partnerzy Marketing”.

Więcej informacji na temat akcji „Bonusy od serca”, a także regulaminy każdej z promocji dostępne są na tej stronie oraz w aplikacji „Mój T-Mobile”.

/dla-mediow/articles/PL/informacja-prasowa/2023/08/skorzystaj-z-bezplatnych-lekcji-jezyka-angielskiego-w-tutlo-dzieki-t-mobile