Internet T-Mobile konkurs bądż eko

Co to znaczy „być eko” we współczesnym świecie? Dzięki jakim codziennym czynnościom możemy określić siebie przyjacielem planety? Takie pytanie stawiamy również w T-Mobile i zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest aż 181 atrakcyjnych nagród, w tym m.in. smartfony, elektryczne rowery, elektryczne hulajnogi, deskorolki czy smartwatche. Zabawa potrwa do 31 stycznia 2023 roku.

Dla jednych będzie to segregowanie śmieci, dla innych odłączanie ładowarki po zakończonym ładowaniu telefonu. Ktoś zamieni samochód na komunikację zbiorową, a ktoś inny będzie kupował warzywa i owoce we własnych, wielorazowych woreczkach. To właśnie takie małe kroki budują nasze ekologiczne postawy. W T-Mobile także troszczymy się o to, co nas otacza i jesteśmy ciekawi, w jaki sposób każdy z nas dba o planetę. Dlatego ruszamy z konkursem „Bądź EKO z T-Mobile na kartę”, w którym do wygrania jest aż 181 nagród, które pomogą zwycięzcom stać się bardziej eko. Nagrodą główną jest zestaw składający się ze smartfonu Samsung Galaxy Z Fold 4 512 GB, słuchawek Galaxy Buds2 Pro oraz zegarka Galaxy Watch5 LTE. Ponadto do zgarnięcia są inne telefony, smartwatche, hulajnogi elektryczne, rowery elektryczne, deskorolki elektryczne czy powerbanki solarne.

A Ty co robisz dla planety?

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy skorzystać z oferty T-Mobile na kartę lub Heyah na kartę i doładować konto za minimum 35 zł na stronie www.doladowania.t-mobile.pl lub www.doladuj.heyah.pl lub za pośrednictwem konta w banku. W kolejnym kroku należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe znajdujące się na stronie konkursu: www.konkurst-mobile.pl: „A Ty jak troszczysz się o planetę?”. Swoje odpowiedzi można przesyłać do 31.01.2023 roku.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.konkurst-mobile.pl.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2023/01/badz-eko-z-t-mobile-na-karte-i-heyah-na-karte-i-zgarnij-nagrody-w-konkursie-na-doladowania.html