Internet T-Mobile supernet Video DVD dla klientów indywidualnych

internet prędkość

internet prędkość

Supernet Video DVD dla klientów indywidualnych T-Mobile

Trudno przewidzieć, kiedy wiosenna aura na dobre zagości za naszymi oknami, skłaniając tym samym do dłuższych spacerów. Czekając więc na rozkwit przyrody, warto np. nadrobić najciekawsze pozycje filmowe i serialowe. Dlatego tym razem w ramach Happy Fridays proponujemy naszym klientom usługę Supernet Video DVD, która im w tym pomoże. Można ją aktywować w aplikacji „Mój T-Mobile” lub poprzez SMS.

Supernet Video DVD to rozwiązanie pozwalające na oglądanie dowolnie wybranych treści bez pomniejszania cennego pakietu GB. Umożliwia ono korzystanie z takich aplikacji jak m.in. Netflix, YouTube, Ipla, Player, TikTok, vod.pl, Filmy Google Play czy Prime Video. Każdy może więc sam zdecydować, które produkcje go najbardziej interesują. Bonus jest dostępny zarówno dla naszych klientów abonamentowych, jak i użytkowników oferty na kartę czy MIX.

Jak włączyć usługę?

Prezent czeka na miłośników filmów, seriali i vlogów przez cały weekend – od 5 do 7 marca br. w aplikacji „Mój T-Mobile”. Można go także odebrać poprzez wysłanie wiadomości SMS o treści „”HF” na bezpłatny numer 80800. Usługa Supernet Video DVD zostanie aktywowana w ciągu 72 godzin od momentu odbioru i będzie działać przez 5 dni. Z promocji można skorzystać tylko jeden raz.

Więcej informacji o naszej cyklicznej akcji „Happy Fridays” zamieściliśmy tutaj: https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/happy-fridays.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2021/03/supernet-video-dvd-dla-klientow-indywidualnych-t-mobile.html