Internet Virgin mobile z nowymi abonamentami

Virgin Mobile z nowymi abonamentami – 20 GB za 20 zł z umową bezterminową, abonament grupowy 5G oraz internet 5G z 250 GB w pełnej prędkości

20 GB za 20 zł oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y z umową bezterminową
Abonament grupowy z dostępem do 5G
Internet 5G bez limitu GB, w tym 250 GB z pełną prędkością
Wi-Fi Calling i VoLTE w abonamencie

Abonament już od 20 zł miesięcznie!

W nowych ofertach Virgin Mobile operator proponuje swoim klientom wolność wyboru oraz nieograniczone możliwości kontaktu. Wszystkie oferty poza dużą paczką danych zawierają nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz MMS-y.

Wprowadzona nowość, czyli Plan S to idealna opcja dla osób szukających atrakcyjnej oferty bez zobowiązań, zawieranej na czas nieokreślony. Za jedynie 20 zł miesięcznie klienci w abonamencie głosowym bez limitu otrzymują też aż 20 GB danych do wykorzystania.

Abonamenty z dostępem do technologii 5G

Dla osób poszukujących najnowszej na rynku technologii 5G Virgin Mobile przygotował ofertę abonamentową z umową na 24 miesiące. W Planie M klienci otrzymają aż 40 GB na każdej karcie SIM za jedyne 30 zł miesięcznie z możliwością zakupu kolejnych numerów za 20 zł miesięcznie. Z kolei Plan L za 40 zł miesięcznie gwarantuje aż 60 GB i możliwość nabycia kolejnych kart SIM za 30 zł miesięcznie. Ofertę można nabyć online lub poprzez infolinię.

Dodatkowo osoby przenoszące numer do ofert Plan M i Plan L zyskają też pierwszy miesiąc bez opłat!

Wszystkim abonentom Virgin Mobile udostępniono też usługi podnoszące komfort korzystania z telefonu – Wi-Fi Calling i VoLTE.

Internet 5G bez limitu GB, w tym 250 GB z pełną prędkością

Od teraz osoby korzystające z usług Virgin Mobile nie muszą martwić się ograniczonym dostępem do internetu podczas letnich eskapad i nie tylko. Za jedyne 50 zł miesięcznie otrzymają nielimitowany internet 5G z pakietem 250 GB z pełną prędkością. To rozwiązanie idealnie sprawdzi się podczas zwiedzania nowych miejsc, dzielenia się w social mediach wrażeniami z festiwali muzycznych lub podczas delegacji służbowych. Z usługi można zrezygnować w dowolnym momencie.

Zarządzaj swoim kontem w Play24

Warto przypomnieć, że klienci Virgin Mobile mają możliwość wygodnego zarządzania swoim kontem w aplikacji Play24. Za jej pośrednictwem można m.in. włączyć lub wyłączyć dodatkowe usługi i pakiety, sprawdzić kwotę ostatniej faktury bądź ustawić automatyczne pobieranie opłat ze wskazanego rachunku bankowego.

źródło: https://biuroprasowe.play.pl/aktualnosci/813464/virgin-mobile-z-nowymi-abonamentami-20-gb-za-20-zl-z-umowa-bezterminowa-abonament-grupowy-5g-oraz-internet-5g-z-250-gb-w-pelnej-predkosci