Internet za pakiet onet premium zapłacisz w T-Mobile

W T-Mobile chcemy ułatwiać naszym klientom codzienność, dlatego nasi klienci abonamentowi mogą teraz bezpiecznie i szybko zapłacić za dostęp do pakietu Onet Premium. W jaki sposób? Opłatę tę mogą po prostu dopisać do swojej faktury i rozliczać wszystko jednym kliknięciem.

Dla tych, którzy lubią mieć pod ręką dostęp do materiałów od kilkunastu polskich i zagranicznych wydawców, w wolnych chwilach zagłębiają się w publicystykę lub programy wideo, a w trasie umilają sobie podróż podcastami z różnych dziedzin, idealnym rozwiązaniem będzie pakiet Onet Premium. Dzięki niemu użytkownicy mają nielimitowany dostęp do takich serwisów jak m.in.: Newsweek, Forbes, Forbes Women, Przegląd Sportowy, Business Insider, Politico czy Die Welt. W pakiecie są dostępne również ekskluzywne materiały opracowane przez redakcję Onetu, dostęp do wydań PDF dzienników, tygodników i magazynów, aplikacji Onet Audio oraz platformy Newsweek Learning English.

Pakiet Onet Premium można wykupić w modelu subskrypcyjnym z opłatą miesięczną w wysokości 9,90 zł za pierwszy miesiąc, potem 19,90 zł miesięcznie. Dzięki subskrypcji materiały na Onecie dostępne są bez reklam.

Co ważne, klienci T-Mobile, posiadający u nas abonament komórkowy, mogą w prosty sposób wykupić pakiet, korzystając z opcji „Zapłać z T-Mobile”.

Płatność jednym kliknięciem

Prosto, szybko i bezpiecznie – tak działa forma płatności „Zapłać z T-Mobile”, która wykorzystuje tylko numer telefonu. Użytkownik nie musi więc instalować dodatkowych aplikacji czy udostępniać danych wrażliwych np. numeru karty płatniczej. Każdy zakup jest autoryzowany przez PIN albo hasło. Ponadto pozwala ona skorzystać z tzw. odroczonej płatności, czyli po dokonaniu zakupu można od razu korzystać z danego portalu/aplikacji, a płatność doliczana jest dopiero podczas opłacania faktury za abonament komórkowy.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2023/04/z-t-mobile-szybko-i-bezpiecznie-zaplacisz-za-pakiet-onet-premium.html