Kanały i treści HBO w IPLI w niższej cenie i 30 dni bez opłat

speed testy

speed testy

W IPLI – największym serwisie rozrywki internetowej – można już oglądać najlepsze treści telewizji HBO, Cinemax i AXN w nowej, wyjątkowej cenie 25 złotych. Do pakietu IPLA HBO dołączyły nowe tytuły filmów i seriali zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Dodatkowo użytkownicy mogą teraz wypróbować pakiet aż przez 30 dni bez opłat.

Pakiet IPLA HBO: www.ipla.tv/pakiety/HBO pojawił się w IPLI w lutym br. wraz z wprowadzeniem w serwisie nowoczesnej szaty graficznej, nowych funkcji i kanałów. Zawiera on 3 kanały telewizyjne HBO, 2 kanały Cinemax oraz 4 kanały AXN, a także bogatą bibliotekę produkcji HBO, liczącą kilka tysięcy filmów i seriali. Dzięki pakietowi IPLA HBO użytkownicy mogą obejrzeć głośne produkcje, takie jak: „Gra o tron”, „Dziewczyny”, „Wataha”, „Pakt”, „Ostre przedmioty”, „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” czy „Coco”.

We wrześniu w pakiecie IPLA HBO swoje premiery mają: drugi sezon głośnego serialu „Kroniki Times Square”, nowe seriale: „Księga czarownic”, „Kidding” i „Targowisko próżności” oraz uznane filmy takie jak: „Jumanji: Przygoda w dżungli”, „Annabelle: Narodziny zła”, „Dunkierka” czy „Pomniejszenie”.

Teraz pakiet IPLA HBO dostępny jest w nowej, obniżonej cenie 25 złotych miesięcznie i to bez konieczności zakupu innych pakietów lub usług oraz podpisywania długoterminowych umów. W każdej chwili użytkownicy mogą zrezygnować z pakietu. Dodatkowo pakiet IPLA HBO można wypróbować przez 30 dni bez żadnych opłat.
Pełen atrakcyjnych kanałów i treści pakiet IPLA HBO można kupić poprzez stronę internetową, dokonując płatności kartą kredytową, a klienci Plusa płatność mogą dopisać do swojego rachunku.

Oglądaj, gdzie chcesz i kiedy chcesz

IPLA zapewnia swoim użytkownikom największą i najbardziej różnorodną bazę legalnych treści. Dzięki dostępności IPLI na wielu urządzeniach, użytkownicy mają komfort oglądania materiałów w dowolnym miejscu i czasie – nie tylko na komputerach, smartfonach i tabletach, ale także na urządzeniach Smart TV. Ponadto mają możliwość kontynuowania oglądania materiału na innym urządzeniu (opcja Oglądaj dalej) i mogą wygodnie przełączać się między nimi. IPLA proponuje też treści najlepiej dopasowane do potrzeb i zainteresowań użytkownika, dzięki rozpoznaniu jego preferencji i systemowi rekomendacji.

źródło: https://grupapolsat.pl/pl/archive/kanaly-tresci-hbo-w-ipli-w-nizszej-cenie-30-dni-bez-oplat#