Microsoft Store za zakupy można płacić w T-Mobile

speed testy

speed testy

Za zakupy w Microsoft Store można płacić w T-Mobile

Klienci T‑Mobile mogą kupić kompleksowe produkty i usługi w sklepie Microsoft, a płatność dodać do swojego rachunku za telefon. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają karty kredytowej albo debetowej lub nie chcą z nich korzystać przy zakupach w internecie.

Już teraz dzięki usłudze „Dodaj do rachunku w T-Mobile” za wybrane produkty ze sklepu Microsoft zapłacimy razem z miesięczną fakturą w T-Mobile. A co można kupić w Microsoft Store? Znajdziemy tam nie tylko dobrze znane i cenione usługi, takie jak Microsoft Office, Windows, Dropbox, ale także aplikacje rozrywkowe, np. Netflix, Tidal czy Spotify.

Jak dodać płatność w sklepie Microsoft do rachunku w T-Mobile?
To bardzo proste. Usługa „Dodaj do rachunku w T-Mobile” nie wymaga aktywacji. Wystarczy, że posiadasz abonament w T-Mobile, korzystasz z komputera z systemem Windows 10 lub konsoli Microsoft Xbox i masz aktywne konto w Microsoft Store. Dzięki temu będziesz mógł skonfigurować płatność przez T‑Mobile w sklepie Microsoft. A zrobisz to w kilku prostych krokach:

Wybierz produkt lub usługę w sklepie Microsoft.

Wybierz sposób zapłaty.
Dodaj nową metodę płatności.
Wybierz Telefon Komórkowy jako metodę płatności.
Wpisz numer telefonu na abonament w T-Mobile, na którym planujesz ustawić usługę „Dodaj do rachunku”.
Wpisz kod otrzymany od Microsoft w wiadomości SMS.
Potwierdź zakup i pobierz produkt.

Co bardzo ważne, usługa zapewni nie tylko prostotę i komfort rozliczeń, ale także bezpieczeństwo podczas zakupów.

„Dodaj do rachunku w T-Mobile” i ciesz się prostymi rozwiązaniami. Więcej na temat usługi znajdziesz na https://www.t-mobile.pl/c/microsoft.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2020/12/za-zakupy-w-microsoft-store-mozna-placic-w-t-mobile.html