Moc rozrywki i ferie z BBC w Cyfrowym Polsacie

speed testy

speed testy

Cyfrowy Polsat przygotował dla swoich abonentów prezent na ferie. Operator do 26 lutego udostępnia kanały BBC bez dodatkowych opłat! Z „otwartego okna” − od pakietu Mini HD − można już korzystać za pośrednictwem dekoderów oraz mobilnie w serwisie Cyfrowy Polsat GO z aktywną opcją ON THE GO.

Podczas tegorocznych ferii w ramach „otwartego okna” abonenci platformy Cyfrowy Polsat będą mogli oglądać 5 kanałów BBC, a na nich bajki, seriale, programy rozrywkowe czy lifestylowe. Moc rozrywki czeka na wszystkich!

W tej zimowej niespodziance znalazły się stacje:

BBC Brit z programami: „Cuda inżynierii”, 26 seria kultowego magazynu „Top Gear” czy „Who Wants to Be a Millionaire z Jeremy Clarksonem” − najpopularniejszy teleturniej na świecie, który w Wielkiej Brytanii powraca w nowej odsłonie i z nowym prowadzącym.
BBC Earth, a na nim: „Żyj zdrowiej i dłużej” – program, w którym dziennikarka kulinarna Kate Quilton oraz reporter Morland Sanders przyglądają się różnorodnym produktom oraz zagadnieniom, które mają wpływ na długość naszego życia, oraz program „Niezwykłe moce ludzkiego ciała”, w którym za pomocą pomysłowych eksperymentów rozszyfrowywane są mechanizmy działania mózgu i ludzkiego ciała.
BBC First z serialem obyczajowym „Rozstania” i kontynuacją nagrodzonego statuetkami Emmy i Golden Globe serialem „Top of the Lake”.

BBC Lifestyle i kulinarny świat Jasmine i Melissy Hemsley, czyli „Siostry Hemsley: zdrowo i pysznie” oraz „Start up: daj sobie rok” – w programie baronowa Karren Brady obserwuje ludzi stojących przed wyzwaniem założenia własnego biznesu.

CBeebies i zabawa dla najmłodszych z podróżującymi po całym świecie bohaterami barwnej animacji „Odlotowcy − Go Jetters!” oraz „Dom pod jabłonką”.

Abonenci, którzy nie posiadają w swojej ofercie tych kanałów, otrzymają do nich dostęp aż do 26 lutego 2019 r. „Otwarte okno” dostępne jest od pakietu Mini HD. (http://www.cyfrowypolsat.pl/feriezbbc/)
Rozrywka także poza domem z serwisem Cyfrowy Polsat GO

W Cyfrowym Polsacie każdy może wybrać ofertę telewizyjną dopasowaną do swoich potrzeb i zyskać możliwość korzystania z serwisu Cyfrowy Polsat GO w cenie abonamentu, który zapewnia:

nawet ponad 100 kanałów dostępnych mobilnie,
tysiące programów i filmów na życzenie,
dostęp nawet na 3 urządzeniach mobilnych jednocześnie,
możliwość pobrania wybranych programów na dysk urządzenia mobilnego, przy wykorzystaniu np. domowego Wi-Fi, i oglądania ich wszędzie, nawet poza zasięgiem Internetu.

źródło: https://grupapolsat.pl/pl/archive/moc-rozrywki-ferie-z-bbc-w-cyfrowym-polsacie#