Netia Digital Workplace

speed testy

speed testy

Netia Digital Workplace – nowy pakiet usprawnień dla biznesu

W ramach oferty zaawansowanych rozwiązań ICT z linii NetiaNext, powstała rodzina rozwiązań cyfrowego miejsca pracy – Netia Digital Workplace. To zestaw narzędzi, które ułatwiają i przyspieszają pracę z dokumentami od edycji, aż po e-podpisywanie, a także usprawniają komunikację i dostęp do wiedzy wewnątrz organizacji.

– Presja czasu, żmudne wypełnianie dokumentów, to codzienność wielu pracowników umysłowych. A wcale tak być nie musi. Część czynności, np. uzupełnianie pozycji w szablonie dokumentu, może za nas zrobić robot. Później wystarczy taki dokument udostępnić na platformie, żeby cyfrowo go parafować. Zyskamy nie tylko większą satysfakcję z pracy, ale też czas, który wykorzystamy na zadania wymagające kreatywności. Korzystając zaś z nowoczesnego intranetu nie tylko szybko znajdziemy potrzebne informacje, ale też wygodnie zgłosimy np. swój pomysł rozwojowy – powiedział Maciej Maciejewski, Starszy Kierownik Produktów ICT w Netii.

Na Netia Digital Workplace składają się trzy usługi, świadczone w modelu SaaS (Software as a Service): Netia Automation, Netia Intranet oraz Netia e-Podpis (powered by Autenti). Są one efektem współpracy z polskimi innowacyjnymi firmami technologicznymi, posiadającymi już spore doświadczenie i uznanie klientów na całym świecie.

Netia Automation zapewnia przyjazne w użyciu roboty softwareowe klasy RPA (Robotic Process Automation). Pozwalają one automatyzować powtarzalne, monotonne dla pracowników czynności.. Odciążeni w najbardziej żmudnych czynnościach pracownicy mogą natomiast skoncentrować się na bardziej złożonych, twórczych działaniach. Autorzy rozwiązania bardzo duży nacisk położyli na łatwość obsługi i samodzielne „programowanie” robotów przez poszczególnych pracowników. Dodatkowo, zaproponowany przez Netię, wyjątkowy na rynku, sposób naliczania opłat – za wykonane czynności, a nie liczbę stanowisk – czyni roboty dostępnymi dla wszystkich zainteresowanych. Więcej informacji o usłudze: https://www.netia.pl/pl/srednie-i-duze-firmy/produkty/digital-workplace/netia-automation

Netia Intranet, to natomiast innowacyjna platforma intranetowa, która usprawnia komunikację wewnętrzną, zarządzanie wiedzą i zwiększa poziom zaangażowania pracowników w organizacjach każdej wielkości. Pozwala prowadzić spersonalizowaną i angażującą komunikację, oraz mierzyć jej efekty przy pomocy gotowych i łatwych w użyciu narzędzi, które nie wymagają technicznej wiedzy i długiego procesu wdrożenia. Więcej o usłudze, która bazuje na platformie workai (wspieraj już ponad 300 000 pracowników firm z różnych branż na całym świecie): https://www.netia.pl/pl/srednie-i-duze-firmy/produkty/digital-workplace/netia-intranet

Netia e-Podpis (powered by Autenti) upraszcza i skraca do niezbędnego minimum proces podpisywania dokumentów oraz obniża koszty związane z ich przygotowaniem i przesyłaniem tradycyjnymi metodami. Dokumenty podpisane z wykorzystaniem platformy Autenti spełniają kryteria oświadczenia woli w formie dokumentowej w rozumieniu Art. 77(2) Kodeksu Cywilnego i rozporządzenia eIDAS, są zatem prawnie wiążące w polskim i europejskim obrocie gospodarczym. Więcej o usłudze: https://www.netia.pl/pl/srednie-i-duze-firmy/produkty/digital-workplace/netia-e-podpis

O tym jak e-Podpis na bazie rozwiązania Autenti sprawdzia się na co dzień w Netii mówi Grzegorz Bartler, Członek Zarządu, DyrektoGeneralny ds. Techniki:

O Netii:

Netia to jeden z największych polskich operatorów telekomunikacyjnych, część Grupy Cyfrowy Polsat. Dostarcza kompleksowe, przyjazne w użytkowaniu rozwiązania komunikacyjne on-line dla użytkowników prywatnych, przedsiębiorców (B2C) oraz firm i instytucji (B2B).

Na rynku B2B Netia oferuje wszechstronne realizacje teleinformatyczne: od usług głosowych (tradycyjnych oraz IP), transmisji danych, dostępu do Internetu, po najnowocześniejsze rozwiązania zintegrowane, oparte o przetwarzanie w tzw. chmurze oraz zaawansowane usługi Centrum Danych.

Grupa Netia zatrudnia niemal 2 tys. osób w 70 lokalizacjach w całej Polsce. W skład Grupy Kapitałowej wchodzą m.in. Netia S.A., Petrotel Sp. z o.o., TK Telekom Sp. z o.o., IST Sp. z o.o., ISTS Sp. z .o.Światłowodowa sieć szkieletowa, którą dysponuje Grupa Netia liczy ok. 20 tys. km i łączy sieci metropolitalne w ponad 50 miastach, a także zapewnia kilkanaście niezależnych połączeń międzynarodowych.

Liczba obiektów telekomunikacyjnych (są to m.in. budynki, szafy, kontenery, maszty), należących do Grupy Netia przekracza 30 tys., a liczba węzłów sieciowych (PoP) to ponad 81 tys. sztuk.

źródło: https://my.netia.pl/pr/642809/netia-digital-workplace-nowy-pakiet-usprawnien-dla-biznesu