Nowe funkcje dekoderów satelitarnych Cyfrowego Polsatu TimeShift reStart i CatchUP

speed testy

speed testy

Cyfrowy Polsat, jako pierwsza platforma satelitarna w Polsce, uruchomił testowo na satelitarnych dekoderach EVOBOX HD nowe funkcje, dostępne po podłączeniu urządzenia do Internetu, które umożliwiają oglądanie ulubionych programów z przesunięciem czasowym: TimeShift, reStart i CatchUP.

Nowe usługi przewijania, zatrzymywania, cofania, oglądania od początku oraz możliwość wyboru programu nawet do 7 dni od momentu jego emisji są dostępne przez Internet, bez konieczności posiadania dysku twardego. Do tej pory można było z nich korzystać u operatora w ramach telewizji kablowej IPTV – na dekoderze EVOBOX IP oraz w ramach telewizji internetowej OTT – na dekoderze EVOBOX Stream.

Użytkownicy dekoderów EVOBOX HD po podłączeniu ich do Internetu otrzymają jeszcze większe możliwości oglądania telewizji na własnych zasadach i dostęp do następujących funkcji:
TimeShift – daje możliwość zatrzymywania i przewijania wybranych programów do 3 godzin, a to pozwala jeszcze raz zobaczyć wybraną scenę czy fragment meczu, gdy musimy przerwać oglądanie,
reStart – pozwala na oglądanie wybranych programów z kanałów linearnych od początku, co oznacza, że nie trzeba się martwić spóźnieniem na ulubiony serial, film czy format rozrywkowy,
CatchUP – umożliwia oglądanie wybranych programów nawet do 7 dni wstecz od ich emisji, bez dodatkowych opłat i to bez konieczności nagrywania.

Testy nowych usług na dekoderach EVOBOX HD zaplanowano na 2 najbliższe miesiące.

Liczne funkcje dekodera EVOBOX HD
EVOBOX HD to wysokiej klasy urządzenie HD z rodziny dekoderów EVOBOX charakteryzujących się nowoczesnym designem oraz łatwym dostępem do serwisów VOD. Czytelny wyświetlacz oraz prosta i intuicyjna obsługa, którą zapewnia oprogramowanie dostarczone przez firmę ADB, sprawiają, że EVOBOX HD dostarcza bogactwa rozrywki na wyciągnięcie ręki.

EVOBOX HD to szereg przydatnych możliwości:

Wbudowany moduł Wi-Fi, dzięki któremu dekoder bezprzewodowo łączy się z Internetem,
Możliwość oglądania tysięcy filmów, seriali i programów w serwisach Cyfrowy Polsat GO i HBO GO zawsze, kiedy widz ma na to ochotę, także przed ich emisją w telewizji,
Funkcjonalne oprogramowanie zapewnia:łatwy dostęp do wszystkich funkcji dekodera,
bogaty Program TV z możliwością alfabetycznego filtrowania pozycji programowych,
możliwość zaawansowanego wyszukiwania programów i ustawiania przypomnień,
czytelne opisy audycji,
możliwość tworzenia list ulubionych kanałów,
łatwe poruszanie się pomiędzy ulubionymi listami kanałów za pomocą niebieskiego przycisku na pilocie,

Wygodna, automatyczna funkcja autoryzacji usługi Multiroom HD w domowej sieci.

EVOBOX HD, podobnie jak pozostałe dekodery z linii EVOBOX – PVR, LITE, IP i STREAM, wyprodukowany został w należącej do Grupy Polsat fabryce InterPhone Service w Mielcu, która wprowadziła już kilka milionów urządzeń cieszących się uznaniem klientów.

źródło: https://grupapolsat.pl/pl/archive/nowe-funkcje-dekoderow-satelitarnych-cyfrowego-polsatu-timeshift-restart-catchup#