Play now promocja walentynkowa

speed testy

speed testy

Walentynkowa promocja w Wypożyczalni PLAY NOW!

We wpisie poświęconym nowościom lutego w PLAY NOW i PLAY NOW TV zapowiadaliśmy walentynkową promocję w Wypożyczalni. Nadszedł czas, by powiedzieć coś więcej na jej temat ?

Od dzisiaj do 21 lutego macie okazję skorzystać z promocji 25% taniej na wybrane filmy. Co możecie obejrzeć? Szczególnie polecamy:
Mayday

Jeden mężczyzna, dwie żony i setki kłopotów, w których nie pomoże żadne „mayday” ani „S.O.S”!

Dwie żony to nie zdrada? Janek (Piotr Adamczyk) prowadzi podwójne życie – jest mężem Basi (Anna Dereszowska), z którą mieszka w Warszawie oraz… Marysi (Weronika Książkiewicz), z którą dzieli piękny dom na obrzeżach stolicy. Żadna z kobiet nie wie nic o istnieniu tej drugiej. Dzięki umiejętnemu lawirowaniu między dwiema żonami wszystko jakoś się układa… do czasu, kiedy pewnego dnia na głowę Janka spadną dodatkowe, pozamałżeńskie kłopoty. Ryzyko, że któraś z jego ukochanych dowie się o podwójnym związku wzrasta dramatycznie, a bohaterowi nie starcza już wymówek, aby ukryć prawdę. Na szczęście z pomocą przychodzi mu znajomy Staszek (Adam Woronowicz). Lawina zdarzeń, pomyłek i zwrotów akcji przerosną ich wielokrotnie… a to dopiero początek. Każde wymyślone na poczekaniu męskie kłamstewko będzie miało kolosalne skutki!

To tylko seks

Dylan (Justin Timberlake) ma dość związków. Jamie (Mila Kunis) postanawia nie dać się już złapać w pułapkę miłosnych komunałów rodem z Hollywood. Gdy się zaprzyjaźniają, postanawiają spróbować czegoś nowego i decydują się na seksualną grę bez emocjonalnego zaangażowania. Brzmi wystarczająco łatwo i przyjemnie dla pary dorosłych, racjonalnie myślących ludzi, czyż nie? Rzeczywistość pokazuje jednak, że stereotypy, których pełne są komedie romantyczne, nie wzięły się znikąd.

Pasażerowie

Akcja rozgrywa się na statku kosmicznym, który transportuje tysiące ludzi do odległej kolonii. Przez usterkę komory snu jeden z pasażerów imieniem Jim Preston (Chris Pratt) budzi się 90 lat przed innymi. Będzie musiał poradzić sobie ze starzeniem się i śmiercią w samotności, więc decyduje się obudzić drugiego pasażera – dziennikarkę imieniem Aurora (Jenifer Lawrence). Zakochują się w sobie i muszą zmierzyć się nie tylko z błędną decyzją Jima, ale także z usterką samego statku.

Oprócz wspomnianych filmów w promocji biorą udział również takie filmy jak: Dorwać byłą (z Jennifer Aniston), Lejdis, trzy części Planety Singli, Magic Mike, Całe szczęście, Jerry Miguire, Facet (nie)potrzebny od zaraz, Między wierszami (z Bradley Cooperem) czy Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu (z Sarah Jessica Parker).

Zachęceni? W tych dniach naprawdę warto zajrzeć do naszej Wypożyczalni dostępnej w PLAY NOW i PLAY NOW TV. Przypominam też, że mogą z niej skorzystać także posiadacze ofert na kartę ? Udanych seansów!
11.02.2021 o 18:32
Kategoria: Play

zrodlo: https://blogplay.pl/2021/02/walentynkowa-promocja-w-wypozyczalni-play-now/