Plus abonament tańszy nawet 480 złotych

Plus obniża cenę abonamentu L z 79 zł/mies. na 69 zł/mies. z rabatami przez 12 lub 24 miesiące. Jednak to nie jedyna promocja – obniżką zostanie objęty również Abonament Rodzinny. Użytkownicy, którzy zdecydują się na dołączenie drugiego abonamentu L do swojego rachunku, zapłacą za niego jedynie 39 zł/mies. zamiast 49 zł/mies. nawet przez 2 lata.

Tańszy abonament

Od teraz klienci mogą korzystać z obniżonej ceny abonamentu L – 69 złotych miesięcznie. W ramach tego korzystnego pakietu, klienci otrzymują aż 120 GB danych, nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. To doskonała oferta dla osób, które cenią sobie swobodę korzystania z najszybszego, według niezależnych rankingów, internetu 5G od Plusa, bez obawy o przekroczenie limitów.

Więcej korzyści z Abonamentu Rodzinnego

Abonament Rodzinny również został objęty obniżką cenową, dając możliwość dodatkowej oszczędności. Drugi numer w abonamencie L został obniżony z 49 zł/mies. na 39 zł/mies., w ramach którego otrzymujemy pakiet 120 GB oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. Niższa cena obowiązuje przez 2 lata przy równoczesnym zakupie smartfona. To doskonała okazja, by zapewnić wszystkim członkom rodziny wygodę korzystania z usług telekomunikacyjnych w przystępnych cenach. Decydując się na dwa abonamenty L w Abonamencie Rodzinnym można zaoszczędzić nawet 480 złotych przez dwa lata trwania umowy.

Dla Klientów potrzebujących mniejszej paczki GB Plus ma Abonamenty Rodzinne rozpoczynające się od 29 zł/mies.

Od teraz obniżka cen Abonamentów Rodzinnych dostępna jest nie tylko dla klientów przenoszących numer, ale również dla nowych klientów oraz klientów którzy przechodzą z oferty Plus MIX lub z oferty Plus na Kartę z co najmniej trzydziestodniowym stażem.

Disney+ w prezencie na rok

Wszyscy abonenci mogą korzystać z promocji, w ramach której otrzymają dostęp do Disney+ w prezencie na rok. To 12 miesięcy oglądania filmów, animacji, seriali i dokumentów bez dodatkowych opłat.

5G Ultra

5G Ultra oferuje najszybsze 5G w Polsce, zapewniając maksymalną prędkość pobierania do 1 Gb/s. Aby osiągnąć takie wyniki, Plus wykorzystuje agregację trzech pasm: dwa pasma w technologii 5G (2600 MHz i 2100 MHz) oraz warstwę 4G (1800 MHz). 5G Ultra jest dostępne bezpłatnie dla wszystkich klientów Plusa i Plusha korzystających z ofert: Plus Abonament, Plus dla Firm, Plus Mix, Plus na Kartę, Plus Internet, Plush ABO oraz Plush na Kartę. Aby korzystać z ultra szybkiego internetu, wystarczy znajdować się w zasięgu sieci 5G Ultra i posiadać kompatybilne urządzenie.

Informacje nt. zasięgu sieci 5G Ultra można sprawdzić na: www.plus.pl/mapa-zasiegu.

Kampania reklamowa

Promocję wspiera kampania reklamowa z udziałem gwiazd – Anny Smołowik, Filipa Orlińskiego i Wojciecha Mecwaldowskiego. Plusowe trio w luźnej i żartobliwej konwencji przedstawia korzyści z przeniesienia numeru do Plusa, czyli tańsze Abonamenty Rodzinne, dostęp do Disney+ czy też atrakcyjne oferty zakupu smartfonów. Z jednego ze spotów dowiemy się, kto wygrał wyścig o tytuł Pracownika Miesiąca. Dodatkowe krótkie filmiki z zabawnymi historiami sprzedawców pojawiają się w internecie, w tym w mediach społecznościowych Plusa.

źródło: https://www.plus.pl/news/art-8795-oszczedz-nawet-480-zlotych-na-abonamencie-w-plusie