Plus atrakcyjne ceny iPhone’ów

Plus daje możliwość zakupu smartfonów Apple w korzystnych ofertach w ramach: programów Plus Wymiana, Plus Odkup i Wakacje od rat. Koszt zakupu iPhone 14 128 GB może wynieść jedynie 2882 złotych.

Plus daje klientom możliwość wyboru i przedstawia oferty zakupu smartfonów Apple dostosowane do indywidualnych potrzeb. Dla fanów nowinek w świecie technologii idealnie sprawdzi się program Plus Wymiana, w którym można mieć nowy model iPhone co dwa lata. Plus Odkup to odpowiedź na potrzeby tych, którzy chcą w ekologiczny sposób pozbyć się swojego poprzedniego urządzenia, a przy okazji zyskać zniżkę na spłatę rat za nowy sprzęt lub opłat za abonament. Wakacje od rat to oferta idealna dla osób, które już potrzebują nowego telefonu, ale mają aktualnie np. okres wzmożonych wydatków.

Plus Wymiana – nowszy iPhone co dwa lata

Plus Wymiana to program ratalny, w ramach którego można kupić iPhone w niskich ratach i co 2 lata wymieniać go na nowszy model. Aby skorzystać z oferty należy wybrać dowolny abonament oraz jeden z modeli iPhone, np.: iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max, w umowie ratalnej na 36 miesięcy. Już po spłaceniu 24 rat, klient może wybrać jedną dwóch z opcji:

nie spłacać pozostałych 12 rat, zwrócić iPhone bez zbędnych formalności i wybrać nowy iPhone z nową umową (zwracany iPhone powinien być sprawny i w dobrym stanie, ale może mieć standardowe oznaki użytkowania),
spłacić pozostałą kwotę w całości lub w 12 ratach i pozostawić sobie telefon na własność.

W przypadku iPhone’a 14 128 GB, w wariancie spłaty 24 rat, a następnie zwróceniu go i wybraniu nowego modelu, łączny koszt sprzętu wynosi 2699 złotych – 499 złotych na start i 24 raty po 91,66 zł/mies.
Plus Odkup

Chcesz kupić nowego iPhone’a? Skorzystaj z programu Plus Odkup. Podczas jednej wizyty w salonie można w ekologiczny sposób odsprzedać używany smartfon i zyskać środki na częściowe pokrycie kosztów nowego smartfona lub należności za abonament.

Przykładowo wybierając iPhone 14 128 GB i odsprzedając np. iPhone’a 13 128 GB w bardzo dobrym stanie, można zyskać nawet 617 złotych z odsprzedaży. Zatem iPhone 14 128 GB można mieć już od 2882 złotych (kwota wynika z odliczenia kwoty z odsprzedaży iPhone 13 128 GB od standardowej ceny iPhone’a 14).
Wakacje od rat

Wakacje od rat to zakup telefonu na warunkach dopasowanych do indywidualnych potrzeb, za którego pierwszą ratę zapłacimy po 6 miesiącach, niezależnie od wybranego wariantu ratalnego. Warunkiem skorzystania z promocji:

przez nowego klienta jest zakup smartfona z umową abonamentową wraz z usługą Serwis Urządzenia Premium 24,
w przypadku obecnych klientów jest regularne spłacanie abonamentu od min. 6 miesięcy oraz zakup sprzętu wraz z usługą Serwis Urządzenia Premium 24.

Decydując się na zakup iPhone 14 128 GB w ramach oferty Wakacje od rat opłata początkowa za sprzęt wynosić będzie 499 złotych, a po pół roku opłata miesięczna wynosić będzie 91,66 zł/mies. przez 36 miesięcy – łącznie 3799 złotych.

Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych ofert znajdują się na stronie www.plus.pl.

źródło: https://www.plus.pl/news/art-8978-plus-uatrakcyjnia-ceny-iphoneow