T-Mobile Magia Świąt rozrywka i światłowód w niskiej cenie

speed testy

speed testy

Magia Świąt w T-Mobile trwa – najlepsza rozrywka i światłowód w bajecznej cenie

Kiedy słyszymy „święta”, oczami wyobraźni najczęściej widzimy choinkę, prezenty i suto zastawiony stół, przy którym intensywnie gaworzymy z rodziną. Ale czy przypadkiem sporej części świąt nie spędzamy wspólnie przed ekranami telewizorów i laptopów? Bo kto właściwie mógłby odmówić sobie obejrzenia Kevina i innych gwiazdkowych klasyków w tym wyjątkowym czasie? 🙂 I właśnie dlatego w święta warto zadbać o dobrą rozrywkę, a z T‑Mobile będzie to bardzo proste. Dziś startują nasze dwie bajecznie korzystne cenowo oferty rozrywki: pierwsza z dekoderem,

IPLA TV i IPLA ELEVEN SPORTS, a druga dodatkowo z internetem światłowodowym w zestawie.

Święta to doskonała chwila, by naładować się pozytywnymi emocjami na cały kolejny rok. Czerpać je można z różnych źródeł – ubierając choinkę wspólnie z bliskimi, piekąc pierwszy w życiu piernik czy oglądając najlepsze nowości filmowe. Tej zimy mamy coś specjalnego dla amatorów różnych rozrywek – zestawy w promocyjnej cenie, które sprawdzą się idealnie w momentach nie tylko świątecznego relaksu.

Przywitaj w te święta nowy pakiet domowy

Dla miłośników filmowych i serialowych produkcji oraz sportowych emocji przygotowaliśmy ofertę z nowoczesnym dekoderem od T‑Mobile oraz dostępem do 105 kanałów IPLA TV oraz 4 kanałów IPLA ELEVEN SPORTS. Dzięki temu użytkowników pakietu nie ominą zarówno najciekawsze realizacje fabularne, jak i największe wydarzenia w świecie kibiców – od żużlu po rozgrywki czołówki drużyn europejskich.

Dodatkowo dekoder, oparty na platformie Android TV, umożliwia zintegrowanie w jednym miejscu najpopularniejszych aplikacji, takich jak Netflix, Tidal, YouTube, Amazon Prime Video i wielu innych. Za sprawą wbudowanego Chromecasta pozwala ponadto na szybkie i bezproblemowe wyświetlanie filmów i zdjęć na ekranie telewizora. Łatwą obsługę wspomaga dodatkowo funkcja wyszukiwania głosowego dostępna w pilocie. Całość dostępna jest w promocyjnej cenie 49 zł miesięcznie w umowie na 24 miesiące, a za dekoder klienci zapłacą zaledwie 1 zł. Jeśli jednak prezent okaże się niedopasowany do potrzeb danego użytkownika, to będzie mógł zrezygnować z usługi w ciągu 30 dni, a my zwrócimy poniesione koszty.

Dla tych klientów, którzy odczekują jeszcze więcej, mamy nowoczesny dekoder 4K oraz pakiet TV

w postaci 105 kanałów IPLA TV i 4 kanałów IPLA ELEVEN SPORTS, dostępny w zestawie z internetem światłowodowym. A to wszystko w wyjątkowej cenie 40 zł przez pierwsze 3 miesiące – bez względu na prędkość wybranego internetu światłowodowego. Jednocześnie jednorazowa opłata za dekoder wynosi 1 zł. Po okresie promocyjnym powyższa oferta (pakiet TV oraz internet światłowodowy) dostępna będzie od 79 zł miesięcznie w wersji ze światłowodem 300 Mb/s. W cenie użytkownik otrzymuje dodatkowo router, a instalacja internetu światłowodowego jest bezpłatna. Oferta obowiązuje w umowie na 24 miesiące.

Więcej informacji o nowej ofercie ze internetem światłowodowym i dostępem do kanałów IPLA TV można znaleźć na stronie https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/pakiety-dla-domu.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2020/12/magia-swiat-w-t-mobile-trwa—najlepsza-rozrywka-i-swiatlowod-w-bajecznej-cenie.html