W Play dwa abonamenty dla firm w cenie jednego

W Play dwa abonamenty dla firm w cenie jednego

Nowa korzystna oferta dla firm
2 abonamenty w cenie 1 dla klientów przenoszących biznes do Play
Nowoczesne smartfony w super cenie i w ratach 0%

6 kwietnia w Play wystartowała nowa promocja dla firm, w ramach której przedsiębiorcy przechodzący do Play otrzymują dwa abonamenty w cenie jednego!

Podpisz umowę dla jednego numeru, drugi otrzymasz gratis

Aby skorzystać z promocji należy przenieść do fioletowego operatora jeden z firmowych numerów, a drugi zostanie dołączony gratis w ramach jednej, niskiej ceny, już od 45 zł miesięcznie + VAT. Wybierając pakiet S, M, L lub XL dla Firm klienci mają do dyspozycji duży pakiet internetu oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce i krajach UE, co sprawdzi się podczas podróży służbowych.

Zwolennicy pracy z biura, ceniący sobie stabilne i niezawodne połączenie z internetem w najnowocześniejszej technologii mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty internetu światłowodowego UPC już od 40 zł miesięcznie + VAT po rabatach za 300 Mb/s.

Smartfony 5G w atrakcyjnych cenach rabatowych

Co więcej, w ramach oferty, biznesowi abonenci Play otrzymają dowolny smartfon w super cenie w ratach 0%. Osobom szukającym nowoczesnego, wielofunkcyjnego urządzenia do wydajnej i elastycznej pracy operator szczególnie poleca dwa modele z modułem 5G:

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G – taniej o 1200zł netto względem ceny bez umowy
Motorola edge 30 neo 5G – taniej o 380zł netto względem ceny bez umowy

Z promocji można skorzystać u Doradców Biznesowych, w salonach, poprzez infolinię operatora pod numerem 790 500 500 oraz na stronie play.pl.

źródło: https://biuroprasowe.play.pl/aktualnosci/800506/w-play-dwa-abonamenty-dla-firm-w-cenie-jednego