Aplikacja PLAY NOW już dostępna na Smart TV Samsung

speed testy

speed testy

Aplikacja PLAY NOW już dostępna na Smart TV Samsung

PLAY NOW oferuje coraz więcej możliwości oglądania materiałów na żywo i na życzenie. Do dotychczas dostępnego portalu playnow.pl, aplikacji na smartfony i tablety z systemem Android oraz iOS, dedykowanego TV BOXa, telewizorów i urządzeń opartych o AndroidTV i obsługę technologii Google Cast czy Apple AirPlay dochodzi także dedykowana aplikacja na Smart TV Samsung.

Największe filmowe hity, wciągające seriale, emocjonujące relacje sportowe na żywo czy materiały rozrywkowe oraz edukacyjne to tylko część treści dostępnych w PLAY NOW. Pełna oferta obejmuje ponad 90 kanałów linearnych podzielonych na tematyczne pakiety – Podstawowy (zawarty w cenie abonamentu), HBO, Extra, Sport, Kids oraz News. Każdy z pakietów dodatkowych można wygodnie aktywować w PLAY NOW oraz wypróbować przez 30 dni bez opłat. To także bogata biblioteka treści na życzenie z aktywnych pakietów, kolekcje Paramount Play, AXN NOW czy History.

Dzięki wprowadzeniu aplikacji na Smart TV Samsung użytkownicy mają możliwość oglądania interesujących ich treści na dużym ekranie i intuicyjnej obsługi za pomocą jednego pilota. Kafelek z PLAY NOW można przypiąć do ekranu startowego, by mieć do niego szybki dostęp od samego włączenia telewizora. Przy logowaniu wystarczy podać numer telefonu, na którym jest aktywna usługa PLAY NOW oraz potwierdzić akcję na smartfonie. Właściciel numeru nie musi się także obawiać o to, że domownicy zamówią dodatkowe usługi czy wypożyczą film bez jego wiedzy – każda taka operacja wymaga autoryzacji na telefonie. Możliwe jest również zalogowanie się numerem usługi telewizyjnej przypisanym do oferty PLAY NOW TV BOX.

Aplikacja umożliwia odtwarzanie wybranych treści od momentu, na którym zakończono oglądanie na innym urządzeniu. Daje też możliwość oglądania od początku programu, który już trwa lub nawet pełnego odtworzenia materiału aż do 7 dni po jego emisji. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mogą w danym momencie obejrzeć emitowanego właśnie filmu czy odcinka ulubionego serialu lub wolą je wyświetlić w dogodnym dla nich czasie. Wybrane przez siebie treści można nagrać i przechowywać w chmurze aż przez 6 miesięcy.

Końcówka roku obfituje w ciekawe produkcje, także w pakiecie podstawowym. Już 23 grudnia kanał Polsat wyświetli film Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy, a dzień później, prawdziwy świąteczny klasyk, bez którego wiele polskich rodzin nie wyobraża sobie Świąt – Kevin sam w domu. Na kanale HISTORY już od 30 grudnia wielu sympatyków epickiej sagi będzie śledziło finałowy sezon serialu Wikingowie. Nie zabraknie też emocji sportowych, ponieważ już od 28 grudnia rozpoczyna się Turniej Czterech Skoczni, który będzie transmitowany na żywo na TVP1. Posiadacze pakietu Extra 26 grudnia będą mogli zobaczyć film Niepamięć, gdzie główną rolę gra Tom Cruise. Z kolei prawdziwi fani kinowych emocji z dostępem do pakietu HBO GO wyczekują już premiery filmu Na Noże z Danielem Craigiem oraz już mogą oglądać pełną kolekcję filmów o brytyjskim agencie 007 – Jamesie Bondzie. Szczegółowe rekomendacje znajdują się na blogu operatora, w publikowanych cyklicznie wpisach.

Aplikacja PLAY NOW jest dostępna za darmo w sklepie z aplikacjami Samsung Smart TV dla urządzeń wyprodukowanych od 2016 roku.

źródlo: https://biuroprasowe.play.pl/aktualnosci/620132/aplikacja-play-now-juz-dostepna-na-smart-tv-samsung