Bezpłatna wymiana smartfona T-Mobile

internet prędkość

internet prędkość

Bezpłatna wymiana smartfona T-Mobile

John Lennon podkreślał, że swój wiek warto liczyć nie w latach, a w liczbie przyjaciół. Za to my w T-Mobile lata działalności na polskim rynku chcemy liczyć w zadowolonych klientach. Dlatego z okazji 25-lecia T-Mobile w Polsce przygotowaliśmy dla naszych nowych i obecnych użytkowników wyjątkowy prezent.

Klienci, którzy zostawią w naszym salonie swój telefon, otrzymają od nas za darmo smartfon Samsung Galaxy A22 5G o wartości 1049 zł. Oferta „Urodziny z 5G” obowiązuje w sklepach stacjonarnych od 24 sierpnia do 16 września, czyli daty 25. urodzin T-Mobile w Polsce.

Kto z nas nie lubi świętować ważnych momentów w życiu? Moc życzeń, toasty, tort i… prezenty! Z okazji 25. urodzin T-Mobile w Polsce to my chcemy dawać naszym klientom jak najwięcej powodów do radości, bo to dzięki nim od 25 lat możemy rozwijać się na polskim rynku. Od ćwierćwiecza stawiamy też na nowe technologie i pamiętamy o ochronie klimatu.

Właśnie dlatego w ramach specjalnej oferty „Urodziny z 5G” proponujemy klientom atrakcyjne i proekologiczne rozwiązanie. Tym, którzy zdecydują się oddać nam swój telefon i kontynuować z nami magentową podróż, przekażemy całkowicie za darmo nowy smartfon Samsung Galaxy A22 5G o wartości 1049 zł.

Oddaj swój smartfon i odbierz nowy model 5G

Dzięki akcji „Urodziny z 5G” nasi użytkownicy mogą stać się właścicielami nowego smartfona z dostępem do sieci piątej generacji i przetestować najnowsze technologie na korzystnych warunkach. W jaki sposób? Zasady są proste. Klienci, którzy zdecydują się wymienić swój smartfon – z listy uwzględniającej około 100 modeli, m.in. Nokia 3.1, Oppo A15, Samsung Galaxy A20, Samsung Galaxy J4+, LG K22, czy Motorola Moto E6 Plus (lista wszystkich telefonów biorących udział w akcji jest dostępna pod tym linkiem) – będą mogli otrzymać od nas bez opłat Samsung Galaxy A22 5G.

Wystarczy przyjść do wybranego salonu własnego T-Mobile lub autoryzowanego punktu sprzedaży ze swoim urządzeniem. Na miejscu konsultanci będą poddawali telefony procesowi weryfikacji wizualnej i technicznej, aby sprawdzić, czy urządzenie jest w pełni sprawne. Jeśli tak, klient będzie mógł nabyć nowego Samsunga Galaxy A22 5G o wartości 1049 zł zupełnie za darmo! Ta wyjątkowa, urodzinowa oferta skierowana jest do tych, którzy decydują się na przedłużenie korzystania z magentowych usług w taryfie M+.

Akcja potrwa od 24 sierpnia do 16 września. Szczegółowy regulamin oferty „Urodziny z 5G” jest dostępny na stronie https://www.t-mobile.pl/c/25-urodziny

Technologicznie i ekologicznie

To nie pierwsza inicjatywa proekologiczna w T-Mobile. W lipcu tego roku wystartowaliśmy z akcją wymiany używanych smartfonów – zamiast chować urządzenie w szafce klienci mogą przynieść je do naszego salonu i zyskać środki na nowy sprzęt. Dzięki temu wpływamy pozytywnie na nasze środowisko, bo dajemy tym telefonom drugie życie, a budżety naszych użytkowników na nową elektronikę pozostają w równowadze. Zaś od listopada 2020 roku prowadzimy program „Smartfon regeneracja”, w ramach którego za symboliczną złotówkę nasi klienci mogą nabyć odnowione egzemplarze iPhone’ów.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2021/08/swietuj-urodziny-z-5g-w-t-mobile—wymien-za-darmo-swoj-telefon-na-nowy-smartfon-5g.html