Cyfrowa Piaskownica Administracji na czym polega ?

speed testy
speed testy

Publiczna prezentacja założeń projektu „Cyfrowa Piaskownica Administracji”
23.07.2019

W związku z planowaną przez Ministerstwo Cyfryzacji realizacją projektu „Cyfrowa Piaskownica Administracji”, zapraszamy na publiczną prezentację założeń projektu, która odbędzie się 7 sierpnia 2019 r. o godz. 15:00, w sali 220 w Budynku Ministerstwa Cyfryzacji, przy ul. Królewskiej 27 w Warszawie.

Dzieci w piaskownicy
Projekt planowany jest do realizacji w ramach II Osi priorytetowej POPC – „E-administracja i otwarty rząd” Działanie 2.2 „Cyfryzacja Procesów Back-Office w Administracji Rządowej”.

Ministerstwo Cyfryzacji zaprasza do udziału w prezentacji wszystkich zainteresowanych tematyką elektronicznej komunikacji z administracją.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń e-mailem w nieprzekraczalnym terminie do 5 sierpnia 2019 roku na adres: [email protected] podając w treści swoje imię, nazwisko, nr telefonu oraz adres e-mailowy do kontaktu wraz z danymi instytucji, którą Państwo reprezentują. W tytule e‑mail należy wpisać: „CPA – prezentacja publiczna”.

Osoby zakwalifikowane na listę uczestników otrzymają na podany adres e-mail potwierdzenie. Udział w prezentacji jest nieodpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Przebieg spotkania zostanie utrwalony za pomocą urządzeń rejestrujących dźwięk, w celu sporządzenia protokołu z prezentacji, którego kopia będzie stanowić załącznik do wniosku o dofinansowanie.

zrodło: gov.pl