Dodatkowe 60 GB internetu za 25 zł i nowy laptop HUAWEI w ofercie Plusa

speed testy
speed testy

Dodatkowe 60 GB internetu za 25 zł i nowy laptop HUAWEI w ofercie Plusa
Klienci Plusa, którzy posiadają abonament telefoniczny za min. 49,90 zł, mogą dokupić duży pakiet internetu 60 GB już za 25 zł miesięcznie. W ofercie abonamentowej dostępny jest także nowy laptop HUAWEI MateBook D14 idealny do zdalnej nauki i codziennej mobilnej pracy. Dodatkowo na klientów Plusa czeka specjalna promocja – przy zakupie laptopa HUAWEI MateBook D14 słuchawki HUAWEI FreeBuds 3 do nabycia za 1zł.

Wszyscy klienci Plusa, którzy posiadają abonament telefoniczny za 49,90 zł lub wyższy mogą skorzystać z oferty abonamentowej Internetu LTE w Plusie z pakietem 60 GB i LTE bez końca, już za 25 zł miesięcznie na drugiej karcie SIM.

Klienci mogą również zakupić laptopa HUAWEI MateBook D14 już za 299 zł na start w 36 ratach po 75 zł miesięcznie za sprzęt. Dodatkowo wybierając HUAWEI MateBook D14, klienci Plusa mogą dokupić słuchawki HUAWEI FreeBuds za 1zł. Przez 2 miesiące użytkownicy otrzymują także bezpłatny dostęp do 3 wybranych pakietów IPLA bez pomniejszania podstawowego limitu danych.

HUAWEI MateBook D14
Siłą napędową HUAWEI MateBook D14 jest procesor AMD Ryzen™ 5 3500U z układem graficznym Radeon™ Vega 8 Graphics, a płynną obsługę aplikacji wspomaga dysk 512 GB. Urządzenie pracuje w oparciu o system Windows 10 Home 64 bit. Laptop został wyposażony w 14-calowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości Full HD i proporcjach 16:9, który zapewnia wysoką jakość odwzorowania kolorów i detali. Korpus laptopa został wykonany z wysokiej jakości metalu i dodatkowo oszlifowany diamentową technologią. Solidna, wytrzymała, a zarazem lekka konstrukcja skutecznie chroni komponenty przed przypadkowymi uszkodzeniami. Przemyślany minimalistyczny design HUAWEI MateBook D14 umożliwia odchylenie ekranu pod kątem niemal 180°. Model został wyróżniony certyfikatem TÜV Rheinland, który potwierdza jego redukcję szkodliwego niebieskiego światła. Dostęp do Internetu zapewnia łączność Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac oraz Bluetooth® 5. Wbudowana kamera, o rozdzielczości 1 Mpix, pozwala użytkownikowi prowadzić wideo rozmowy. Za długi czas pracy urządzenia odpowiada akumulator o pojemności 56 Wh. Aby uruchomić urządzenie, a jednocześnie zalogować się do systemu, wystarczy użyć przycisku zasilania, który posiada zintegrowany czytnik linii papilarnych. Laptop został wyposażony w funkcję OneHop, która umożliwia zbliżeniowe przesyłanie danych między laptopem a smartfonem lub tabletem HUAWEI, wyposażonym w technologię NFC. Dzięki OneHop użytkownik może przenieść gigabajtowy film albo 500 zdjęć między urządzeniami w jedną minutę.*

Minimalistyczny i dobrze wyposażony HUAWEI MateBook D14 zadowoli użytkowników, którzy często podróżują, pracują, uczą się zdalnie, a jednocześnie wykorzystują laptopa do celów rozrywkowych np. do oglądania filmów.

HUAWEI FreeBuds 3
Decydując się na zakup laptopa HUAWEI MateBook D14, klienci Plusa mogą dokupić słuchawki HUAWEI FreeBuds 3 za 1 zł. Słuchawki dostępne są w klasycznej czerni lub bieli wraz ze stylowym, okrągłym etui ładującym. Ergonomiczny design zapewnia wygodę i stabilne dopasowanie. FreeBuds 3 wyposażone są w innowacyjny chipset Kirin A1, który udostępnia łączność Bluetooth 5.1 w standardach BT/BLE w urządzeniach noszonych. W połączeniu z zaawansowaną technologią transmisji i przetwarzania dźwięku zapewnia on superszybką łączność, a tym samym doskonałą synchronizację dźwięku z obrazem. Inteligentny procesor dźwięku z systemem redukcji szumów w czasie rzeczywistym identyfikuje i wygłusza niepożądane dźwięki z otoczenia, umożliwiając komfortowe prowadzenie rozmów, a specjalnie zaprojektowany moduł mikrofonu w obu słuchawkach pozwala na wzmocnienie i wyodrębnienie głosu. W obu słuchawkach znajdują się dedykowane minituby basowe, zapewniające pełniejsze i dynamiczniejsze brzmienie niskich tonów. Precyzyjny i czuły przetwornik dynamiczny o średnicy 14 mm został zaprogramowany tak, by wyraźnie odtworzyć każdy dźwięk zgodnie z jego oryginalnym brzmieniem. Słuchawki wyposażone są w intuicyjny i wygodny system sterowania. Oprócz tradycyjnego ładowania przez kabel USB-C można skorzystać także z ładowarki bezprzewodowej lub smartfona HUAWEI wyposażonego w funkcję odwrotnego ładowania.

Więcej informacji w regulaminie promocji i na stronie: https://www.plus.pl/internet-dla-kazdego.

*Dotyczy urządzeń mobilnych HUAWEI, które wspierają technologię NFC i działają na oprogramowaniu EMUI 9 lub nowszym.

zrodło: plus.pl