Gadżety z Night City do zdobycia w Play

speed testy

speed testy

Gadżety z Night City do zdobycia w Play – operator prezentuje specjalną ofertę z okazji premiery gry Cyberpunk 2077

Nadchodząca premiera Cyberpunk 2077 zapowiada się na wielkie święto branży gamingowej i wszystkich, którzy jej kibicują. W związku z nią Play organizuje szereg niespodzianek dla swoich klientów, w których do zdobycia są m.in. wyjątkowe akcesoria z uniwersum gry.

Z tej okazji Play przygotował niezwykłą gratkę – zestawy gadżetów, startery z wizerunkiem głównego bohatera – V, zniżki do sklepu CD PROJEKT RED GEAR oraz unikatowe kurtki dla wielbicieli brzmień zespołu SAMURAI. To wszystko dostępne będzie m.in. dla osób, które w najbliższym czasie zdecydują się na przeniesienie swojego numeru do Play.

Aby je zdobyć, wystarczy przenieść swój numer do Play i dobrać jeden z wybranych smartfonów 5G, np. Xiaomi Mi 10T 5G w ofercie PLAY L lub PLAY HOMEBOX. Po podpisaniu umowy klienci otrzymają voucher uprawniający do odbioru gadżetów. Po wybraniu jednej z tych dwóch ofert każdy użytkownik może otrzymać specjalną smycz, przypinkę oraz kupon zniżkowy do sklepu CD PROJEKT RED GEAR.

To jednak nie wszystko – w taryfie PLAY L, dodatkowymi prezentami są: zestaw naklejek, cyberpunkowa koszulka oraz czapka z logiem SAMURAI, a w PLAY HOMEBOX kurtka bomberka z limitowanej edycji stworzonej specjalnie dla fanów tytułu. Nie ma pewności, czy w pełni zabezpiecza przed atakami gangów zamieszkujących Night City, ale na pewno dodaje +100 do stylu właścicielowi.

Kolejną propozycją dla fanów gry Cyberpunk 2077 jest specjalny starter z wizerunkiem głównego bohatera: V. Każdy starter zawiera kod z 20% zniżki do sklepu z cyberpunkowymi gadżetami oraz specjalne wlepki, a do tego oferuje 25 GB oraz nielimitowane rozmowy i SMS-y na 30 dni. Startery dostępne będą wyłącznie w salonach operatora.

Należy się jednak pospieszyć, ponieważ ilość zestawów z gadżetami oraz starterów jest limitowana!

Play przygotował więcej niespodzianek w związku ze współpracą z CD PROJEKT RED, o których będzie informował w kolejnych transmisjach.

zrodło: https://biuroprasowe.play.pl/aktualnosci/599399/gadzety-z-night-city-do-zdobycia-w-play-operator-prezentuje-specjalna-oferte-z-okazji-premiery-gry-cyberpunk-2077