Gala FEN 32 LOTOS Fight Night w PPV w Cyfrowym Polsacie i IPLI

Abonenci Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy największego serwisu rozrywki internetowej IPLA mogą już zamawiać dostęp do gali FEN 32: LOTOS Fight Night, która odbędzie się w sobotę, 20 lutego br. Kibice zobaczą 9 walk, w tym o pas mistrzowski w wadze lekkiej. Cena realizowanego w usłudze „pay-per-view” (PPV) wydarzenia to 40 zł. Będzie można je obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej OTT oraz na urządzeniach mobilnych.
9 widowiskowych walk, w tym o pas mistrzowski w wadze lekkiej
Na Gali FEN 32: LOTOS Fight Night, rozpoczynającej rok 2021, fani zobaczą 9 walk, w tym jedną o mistrzowski pas w wadze lekkiej.

W walce wieczoru do obrony pasa przystąpi niepokonany od ponad sześciu lat Mateusz „Chińczyk” Rębecki (11-1, 1 KO). Przeciwnikiem mistrza będzie Argentyńczyk Jose Barrios Vargas (11-1, 1 KO), który dotychczas doznał tylko jedynej porażki. W kolejnym dobrze zapowiadającym się starciu spotkają się: wielokrotny mistrz Polski w brazylijskim jiu-jitsu i mistrz Polski ADCC w Submission Fighting, Wojciech „Kulkinio” Janusz (10-5, 3 KO) oraz Marcin „Bane” Łazarz (12-7, 2 KO). Będzie to eliminator do walki o pas mistrzowski w kategorii półciężkiej.
Podczas najbliżej Gali fani zobaczą również walkę pomiędzy pochodzącym z Salwadoru i debiutującym pod szyldem FEN, Ednaldo „Lula Molusco” Oliveirą (21-7-1, 11 KO), który zmierzy się z Szymonem Bajorem (21-9, 9 KO), byłym mistrz PLMMA w wadze ciężkiej. Na macie pojawi się także ulubieniec wszystkich sympatyków FEN, Szymon „Lutador” Dusza (9-5, 6 KO), który w pojedynku spotka się ze Słowakiem Rolandem Cambalą (14-10, 7 KO).
Inne pary Gali to Rafał „Kaszana” Lewon (14-10, 5 KO) vs Piotr „Leda” Walawski (8-6, 2 KO) oraz Djamil „Dynamit” Chan (15-8, 12 KO) vs Cezary Oleksiejczuk (5-2, 2 KO). Na sobotnim wydarzeniu swoje umiejętności pokaże również dobrze znany fanom MMA Wojciech Kawa (1-0), który podejmie Mikołaja Lewandowskiego (0-0). Rywalem Bartosza Szewczyka (6-2), czterokrotnego złotego medalisty Amatorskiej Ligi MMA, będzie Rosjanin Akhmet Salamov (1-0). Ostatnią potwierdzoną walką w karcie jest spotkanie Mateusz Strzelczyk (9-9-1) vs Piotr Kuberski (7-1).
Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19.00 przygotowanym specjalnie dla widzów PPV studiem gali.
Jak zamówić galę FEN 32 w Cyfrowym Polsacie?
Abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej OTT (EVOBOX STREAM) mogą zamówić dostęp do gali w systemie PPV w cenie 40 zł. Zamówienia można składać za pomocą jednego z czterech kanałów:
przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
w internetowym Centrum Obsługi Klienta na icok.cyfrowypolsat.pl,
w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50,
w aplikacji Sklep – dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej.

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 19.00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej na pozycji 333. Na tych kanałach dostępne też będzie wydarzenie.
Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:
portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu (forma niedostępna dla usługi telewizji internetowej w modelu prepaid),
przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
e-płatności.

Jak obejrzeć galę FEN 32 w IPLI?
Odbywającą się wyłącznie w systemie PPV galę FEN 32, na żywo i w Full HD, będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA – na www.ipla.tv oraz w aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS, a także wybranych Smart TV oraz Apple TV. Wydarzenie w jakości Full HD będzie dostępne dla użytkowników z całego świata. Zamówienia można składać na stronie IPLA, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

Karta walk
Jose Barrios vs Mateusz Rębecki – walka o pas mistrzowski w wadze lekkiej
Marcin Łazarz vs Wojciech Janusz
Ednaldo Oliviera vs Szymon Bajor
Roland Cambal vs Szymon Dusza
Piotr Walawski vs Rafał Lewoń
Djamil Chan vs Cezary Oleksiejczuk
Mateusz Strzelczyk vs Piotr Kuberski
Mikołaj Lewandowski vs Wojciech Kawa
Bartek Szewczyk vs Akhmet Salamov

źrodło: https://grupapolsat.pl/pl/archive/nowa-kampania-cyfrowego-polsatu-swiateczna-oferta-telewizji-nie-do-przeobejrzenia#