Gorąca przecena w Play aż 15 zł miesięcznie taniej

speed testy

speed testy

Gorąca przecena w Play – aż 15 zł miesięcznie taniej

Play po raz kolejny zachęca do swojej oferty, proponując specjalny abonament dla osób przenoszących numer. Na lato operator przecenił go aż o 15 zł miesięcznie!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów chcącym być w kontakcie z bliskimi i znajomymi, operator przygotował specjalną przecenę na abonament, który pozwala swobodnie korzystać z rozmów, wiadomości czy internetu, jednocześnie pozwalając cieszyć się nowym smartfonem.

Każda osoba decydująca się na przeniesienie numeru do Play już od dzisiaj może skorzystać z kompleksowej oferty w cenie 50 zł (zamiast dotychczasowych 65 zł). W ramach niskiej miesięcznej opłaty w abonamencie znajdują się:

Nielimitowane połączenia na numery komórkowe

Nielimitowane połączenia na numery stacjonarne
Nielimitowane SMS-y
Nielimitowane MMS-y
7 GB pakietu internetu
Dostęp do usługi Tidal na 3 miesiące bez dodatkowych opłat
Dostęp do usługi Amazon Prime Video na 6 miesięcy bez dodatkowych opłat
Nowoczesny smartfon do wyboru już od 1 zł

Rekomendowanym przez Play smartfonem do tej oferty jest Samsung Galaxy A20e z wyświetlaczem 5,8”, ośmiordzeniowym procesorem Exynos oraz podwójnym aparatem – głównym o rozdzielczości 13 Mpix oraz ultraszerokokątnym 5 Mpix. Smartfon w powyższym abonamencie jest dostępny za 1 zł na start.

Co więcej, przy przejściu do Play jeszcze przed zakończeniem kontraktu u dotychczasowego operatora klienci otrzymają dodatkowy rabat na abonament za usługi – nawet do 6 miesięcy za 0 zł, aż do czasu faktycznego przeniesienia numeru.

Oferta jest limitowana czasowo.

Akcji promocyjnej będzie towarzyszyła dedykowana kampania reklamowa, która będzie prowadzona w kanałach ATL, BTL oraz DIGITAL.

Szczegóły oferty można znaleźć na stronie play.pl/promocja/goraca-przecena-w-play, w salonach sprzedaży operatora oraz telefonicznie pod numerem 790 500 500.

zrodlo: https://biuroprasowe.play.pl/aktualnosci/544300/goraca-przecena-w-play-az-15-zl-miesiecznie-taniej