Hity filmowe Sony Pictures w ofercie Wypożyczalni PLAY NOW

speed testy

speed testy

Hity filmowe Sony Pictures w ofercie Wypożyczalni PLAY NOW

Do oferty VOD w Wypożyczalni na platformie PLAY NOW i PLAY NOW TV jeszcze w styczniu trafi kilkadziesiąt filmów wytwórni Sony Pictures, a kolejne będą sukcesywnie dodawane w następnych miesiącach.

Wśród filmów znajdą się między innymi takie tytuły jak:

„Blade Runner 2049”
„Spotlight”
„Kod da Vinci”
„Anioły i demony”
„Angry Birds”
„Pasażerowie”
„Smerfy 2”
„Dziewczyna z tatuażem”
„Hancock”
„Salt”
„Faceci w czerni 3”
„Jumanji: Przygoda w dżunglii”.

Oferta będzie w przyszłości poszerzana również o najnowsze premiery Sony Pictures.

W Wypożyczalni PLAY NOW aktualnie znajduje się kilkaset polskich i zagranicznych filmów. Bogata i stale poszerzana biblioteka powoduje, że każdy widz może tam znaleźć coś dla siebie. Z Wypożyczalni może korzystać każdy, kto posiada numer telefonu w Play, zarówno na abonament jak i na kartę lub podpisał umowę na telewizję z dekoderem PLAY NOW TV. Dzięki prostemu procesowi zakupowemu potwierdzanemu SMSem usługa jest bardzo przyjazna i wygodna dla klientów.

W ofercie PLAY NOW znajduje się ponad 90 kanałów telewizyjnych, a także filmy, seriale, programy rozrywkowe i bajki na żądanie, dostępne w dowolnym miejscu i czasie. Z platformy można korzystać na urządzeniach mobilnych, stronie playnow.pl, dekoderze PLAY NOW TV BOX, na urządzeniach z systemem Android TV, a od niedawna także na Smart TV LG oraz Samsung.

źródło: https://biuroprasowe.play.pl/aktualnosci/627437/hity-filmowe-sony-pictures-w-ofercie-wypozyczalni-play-now