Hulajnoga elektryczna Motus Scooty Power w Plusie

speed testy

speed testy

Hulajnoga elektryczna Motus Scooty 8,5 Power w Plusie!

Do oferty Plusa trafiła hulajnoga Motus Scooty 8,5 Power. To świetna okazja dla wszystkich, którzy rozważają kupno hulajnogi elektrycznej. Będziemy mogli ją nabyć nie tylko ofertach abonamentowych Plusa jak choćby w ofertach głosowych, DATA oraz SOHO ale również w Plushu.

Wiosna w pełni, a coraz więcej osób decyduje się na zakup hulajnogi elektrycznej, jako alternatywnego środka transportu. W Plusie pojawił się właśnie Motus Scooty 8,5 Power, który idealnie sprawdzi się podczas miejskich wypadów na miasto, choć nie tylko.

Motus Scooty 8,5 Power – moc w zasięgu twojej ręki

Scooty 8,5 Power należy do najmocniejszej hulajnogi elektrycznej oferowanej przez markę Motus. W szczytowym punkcie poboru mocy otrzymamy do naszej dyspozycji aż 700W, dzięki którym bez większych problemów pokonamy napotkane podczas jazdy przeszkody. Z kolei podczas typowej jazdy, moc hulajnogi będzie kszałtowała się na poziomie 500 W.

Dystans, który pokonamy na jednej baterii to 20 – 30 kilometrów, w zależności od warunków i podłoża, po jakim się poruszamy. Jednak dzięki wymiennemu ogniwu baterii o pojemności 6400 mAh, zasięg ten będziemy mogli zwiększyć. Oznacza to, że nie straszne będą nam dojazdy do szkoły, uczelni czy pracy.

Jeżeli już jesteśmy przy pokonywaniu dystansu, Motus Scooty 8,5 Power pozwoli nam w trybie Sport rozwinąć prędkość do 25 km/h. W pozostałych trybach, a więc „Normal” będzie poruszali się do 20 km/h a w „Easy” do 12 km/h. Ciekawie rozwiązano tutaj także kwestię hamowania. Możemy zrobić to na trzy sposoby. Po pierwsze, do naszej dyspozycji mamy hamulec tarczowy w tylnym kole, uruchamiany rączką przy kierownicy. Po drugie – możemy hamować silnikiem oraz naciskając stopą tylny błotnik i wywierając nacisk na tylne koło.

Przyjemność z jazdy przede wszystkim

Motus Scooty 8,5 Power został wyposażony w duże, 8,5-calowe pompowane koła, dzięki którym pokonamy nawet bardziej wymagające podłoże. Producent wyposażył hulajnogę także w przednie i tylne światła, dzięki czemu zwiększymy nasze bezpieczeństwo podczas jazdy. Na kierownicy znalazł się zaś wyświetlacz LED, który pokaże nam aktualność prędkość, bieg oraz poziom naładowania akumulatora.

Nie zapomniano także o ułatwieniu transportu naszej hulajnogi elektrycznej, bowiem Scooty 8,5 Power możemy także złożyć u podstawy kierownicy. Dzięki temu przechowanie lub transport sprzętu będzie bardziej komfortowy.

Hulajnogę Motus Scooty 8,5 Power można zakupić w ofercie Plusa, w sprzedaży ratalnej w 24 lub 36 ratach, z ceną początkową już od 1 zł.

źródło: https://www.plus.pl/news/art-8233-hulajnoga-elektryczna-motus-scooty-85-power-w-plusie