Internet 10 GB od T-Mobile z okazji rozgrywek Biało Czerwonych

internet prędkość

internet prędkość

Internet: 10 GB od T-Mobile z okazji rozgrywek Biało Czerwonych

Już dziś rusza seria trzech polskich meczów eliminacyjnych w ramach Mistrzostw Świata 2022. Nie czekając do początku pierwszego spotkania – z Albanią o 20.45 na PGE Narodowym – przygotowaliśmy dla naszych klientów solidny pakiet 10 bezpłatnych GB, dzięki którym będą mogli bez przeszkód kibicować naszej reprezentacji. Prezent można aktywować w aplikacji „Mój T-Mobile” lub SMS-em od 2 do 8 września, czyli do dnia rozgrywki z Anglią.

Oprócz piłkarskich potyczek z Albanią 2 września oraz Anglią 8 września w Warszawie, nasza reprezentacja zmierzy się 5 września z San Marino podczas meczu wyjazdowego. Przy okazji wrześniowych rozgrywek emocji dostarczy jednak nie tylko interesująca seria spotkań, która czeka Polaków. W zespole pojawiło się kilka zmian personalnych, dzięki czemu zabłysnąć mają szansę nowe talenty, a dodatkowo kapitan drużyny Robert Lewandowski prezentuje ostatnio perfekcyjną formę. Spotkanie z Herthą Berlin, podczas którego strzelił trzy gole, jest tego tylko przykładem.

A to zaledwie kilka z wielu powodów, dla których nasza reprezentacja może zaskoczyć kibiców. Tym bardziej warto złapać pakiet 10 GB, by transfer danych nie skończył się w kluczowym momencie meczu! Do naszej akcji przyłączył się również kapitan reprezentacji Polski, Robert Lewandowski, którego będzie można zobaczyć w spocie promującym najnowszą odsłonę Happy Fridays.

Odbierz paczkę danych i kibicuj naszym

Bonus można odebrać od 2 września do 8 września do końca dnia. Jest on dostępny w aplikacji „Mój T-Mobile”. Inną metodą aktywacji jest wysłanie wiadomości SMS na nr 80800 o treści „HF”. Po zleceniu uruchomienia pakietu zostanie on włączony w ciągu 72 godzin. Z promocji skorzystać mogą klienci oferty MIX (Frii Mix), na kartę (GO!, Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy) oraz ci posiadający abonament w T-Mobile (T, T DATA). Paczkę gigabajtów można wykorzystać w kraju – w przypadku klientów abonamentowych do końca cyklu rozliczeniowego, w MIX i ofercie na kartę zaś w ciągu 7 dni od aktywacji.

Więcej informacji o naszej cyklicznej akcji „Happy Fridays” można znaleźć na stronie: https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/happy-fridays.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2021/09/odbierz-10-gb-z-okazji-rozgrywek-bialo-czerwonych-w-eliminacjach-mundialu.html