Internet Rabat na fotoksiążkę od T-Mobile na Happy Fridays

internet prędkość

internet prędkość

Rabat na fotoksiążkę od T-Mobile na Happy Fridays

Radosne i ważne momenty w życiu zawsze chętnie utrwalamy na zdjęciach. Dzięki temu możemy do nich wrócić w dowolnym czasie i znów naładować się pozytywną energią. By zachować szczęśliwe momenty na jeszcze dłużej, w ramach Happy Fridays, przygotowaliśmy dla naszych klientów zniżkę na CEWE Fotoksiążkę Pure, dzięki której każdy może zgromadzić swój osobisty zbiór wyjątkowych wspomnień. Wystarczy pobrać kod rabatowy w aplikacji „Mój T‑Mobile” lub odebrać go SMS-em.

Za sprawą smartfonów uchwycenie ulotnych chwil przychodzi dość łatwo. To powoduje, że robimy coraz więcej zdjęć. Z rosnącego w ten sposób prędko zbioru nieraz trudno wyłowić jednak te najważniejsze obrazy. Stworzenie fotoksiążki umożliwia w tej sytuacji uporządkowanie fotografii i wybranie tych najistotniejszych. Z 14‑złotowym rabatem, który nasi klienci mogą zrealizować teraz, kupując CEWE Fotoksiążkę Pure, łatwiej będzie wykonać pierwszy krok w tym kierunku i opracować swój własny album.

Kod rabatowy do złapania

Bonus można odebrać przez cały weekend – od 26 do 28 lutego br. w aplikacji „Mój T‑Mobile” albo poprzez wysłanie wiadomości SMS o treści „”HF” na bezpłatny numer 80800. Na zastanowienie się, co zamieścić w fotoksiążce, jest jednak więcej czasu – otrzymany kod rabatowy należy wykorzystać na stronie CEWE.pl do 7 marca. Prezent jest dostępny dla klientów indywidualnych ofert na kartę, MIX oraz tych korzystających z usług telefonii w abonamencie. Z promocji można skorzystać tylko jeden raz.

Więcej informacji o naszej cyklicznej akcji „Happy Fridays” zamieściliśmy tutaj: https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/happy-fridays.

źrodło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2021/02/rabat-na-fotoksiazke-od-t-mobile-na-happy-fridays.html