Internet 5 dni gratis supernet video DVD w T-Mobile

internet prędkość

internet prędkość

Internet: 5 dni gratis supernet video DVD w T-Mobile

Lubisz w wolnej chwili posłuchać ciekawego podcastu lub obejrzeć odcinek nowego serialu? A może chcesz na bieżąco obserwować poczynania naszych sportowców na igrzyskach olimpijskich, ale martwisz się, że za szybko wykorzystasz paczkę gigabajtów? W najnowszej odsłonie „Happy Fridays” przygotowaliśmy dla naszych klientów indywidualnych dostęp do usługi Supernet Video DVD na 5 dni, dzięki któremu można korzystać z aplikacji muzycznych, społecznościowych i serwisów wideo bez zużywania pakietu danych.

Bonus można aktywować w aplikacji „Mój T‑Mobile” od 11 do 15 lutego.

Różnorodność programów dostępnych online może zaskakiwać – prawie codziennie pojawiają się nowe odcinki seriali, wywiadów, podcastów i vlogów. Do tego fani zimowych sportów mogą teraz bacznie śledzić Igrzyska Olimpijskie w Pekinie. W T-Mobile wiemy, że dla naszych klientów liczy się tu i teraz, więc chcemy zapewnić im jeszcze większą swobodę w korzystaniu z serwisów wideo, dlatego tym razem dajemy im w prezencie dostęp do Supernet Video DVD bez limitu danych na 5 dni.

W ramach usługi Supernet Video DVD użytkownicy mają dostęp do takich popularnych aplikacji jak: YouTube, Netflix, Prime Video, Polsat Box Go, Player, Vod.pl, Filmy Google Play, Chili, TVP VOD, TVP SPORT HD, Stream TVP, TVP INFO, Wyborcza.pl, WP pilot, POLAND IN, TikTok, Twitch, HBO GO. Zatem w ramach akcji „Happy Fridays” klienci mogą skorzystać z dostępu do ogromnej bazy produkcji wideo – filmów i seriali, programów dokumentalnych, transmisji sportowych i wielu innych, nie zmniejszając swojego pakietu danych.

Oglądaj i słuchaj do woli

Aby aktywować usługę Supernet Video DVD za darmo, należy w dniach 11-15 lutego zalogować się do aplikacji „Mój T‑Mobile” i wybrać ten prezent. Usługa zostanie uruchomiona w ciągu 72 godzin od przyjęcia zlecenia.

Oferta dotyczy zarówno klientów abonamentowych T‑Mobile (T), jak i osób korzystających z oferty na kartę (GO!, Frii) lub MIX (Frii Mix). Użytkownicy mogą korzystać z usługi za darmo przez 5 dni od momentu aktywacji i cieszyć się z oglądania ulubionych seriali, czy słuchania ciekawych audiobooków bez zużywania posiadanego pakietu gigabajtów.

Więcej informacji o naszej cyklicznej akcji „Happy Fridays” można znaleźć na stronie: https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/happy-fridays.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2022/02/aktywuj-supernet-video-dvd-na-5-dni-w-prezencie-od-t-mobile.html