Internet 5 milionów złotych na premie dla pracowników T-Mobile

internet prędkość

internet prędkość

Internet: 5 milionów złotych na premie dla pracowników T-Mobile

Dwudziestopięcioletnią historię T-Mobile Polska moglibyśmy opisać długą listą usług, które – bardzo często jako pierwsi – uruchamialiśmy na polskim rynku. Moglibyśmy skupić się na miliardowych inwestycjach infrastrukturalnych wdrażanych każdego roku. Albo na milionach zadowolonych klientów czy ponad 2 tysiącach modeli urządzeń, które były dostępne w naszej ofercie.

Ale żadnej z tych rzeczy nie moglibyśmy opisywać, gdyby nie nasi pracownicy i współpracownicy, których wieloletnie zaangażowanie pozwalało nam te działania realizować. Dziś, w dniu 25. urodzin firmy, chcemy im za to podziękować, przeznaczając na urodzinowe premie 5 milionów złotych.

Od 16 września 1996 roku najpierw jako Era, później jako T-Mobile, łączyliśmy Polaków i wspieraliśmy cyfryzację polskiego społeczeństwa, biznesu i kraju. Dziś, po 25 latach realizowania tego ważnego zadania, przyszedł czas na świętowanie.

Obchody 25-lecia z naszymi klientami rozpoczęliśmy już w sierpniu specjalną ofertą, w ramach której oddając swój używany smartfon, można otrzymać nowy smartfon 5G. Trwają urodzinowe konkursy z atrakcyjnymi urządzeniami do wygrania, a nasi klienci – bez względu na segment – mogą otrzymać bezpłatne, urodzinowe gigabajty.

W dniu okrągłej rocznicy firmy chcemy jednak doceniać nie tylko klientów, ale przede wszystkim pracowników i współpracowników, bez których ta 25-letnia, cyfrowa historia nie mogłaby się wydarzyć.

Wspólne świętowanie w 10 miastach

Urodziny z pracownikami T-Mobile będziemy wspólnie świętować w 10 miastach Polski. W dobry nastrój z pewnością wprowadzi ich specjalna premia w wysokości 1000 zł, która trafi na ich konta w dniu urodzin firmy – w sumie na urodzinowe premie przeznaczymy 5 mln złotych. Choć na przestrzeni 25 lat na sukces naszej sieci pracowało blisko 30 tys. osób, to jest wśród nas szczególna grupa osób, które były z firmą od pierwszego dnia jej działalności, i są z nami również dzisiaj. Dla nich przygotowaliśmy dodatkowe, rocznicowe prezenty.

Szczegółowe informacje o naszych działaniach rocznicowych skierowanych do pracowników, klientów indywidulanych oraz klientów biznesowych można znaleźć na stronie pod adresem https://www.t-mobile.pl/c/25-lecie.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2021/09/bo-marke-i-jej-wartosc-tworza-ludzie—t-mobile-swietuje-25-lecie-i-przeznacza-5-mln-zl-na-urodzinowe-premie-dla-swoich-pracownikow-i-wspolpracownikow.html