Internet 6 darmowych rat na smartfon T-Mobile

internet prędkość

internet prędkość

Internet: 6 darmowych rat na smartfon T-Mobile

„Cukierek albo psikus!” – taki wybór zwykle dają napotykanym osobom dzieci obchodzące Halloween. W T-Mobile nie stawiamy klientów przed takimi „dylematami” i na Halloween przygotowaliśmy dla nich po prostu… strasznie dobry deal! Kupując wybrany telefon w taryfie M+, L+ i XL+, użytkownicy indywidualni otrzymają aż 6 pierwszych rat jest całkowicie za darmo.

W T-Mobile nie ma czasu na nudę! I chociaż jesienna pogoda zachęca do nostalgii, my lubimy wywoływać pozytywne emocje u naszych klientów. Dlatego wraz ze zbliżającym się Halloween przygotowaliśmy dla nich strasznie dobrą ofertę, której zdecydowanie nie trzeba się bać. Wręcz przeciwnie, warto się z nią zapoznać! Dlaczego? Ponieważ zarówno nowi, jak i przedłużający umowę klienci, kupując wybrany smartfon w taryfie M+, L+ czy XL+, przy niezmienionej opłacie na start za 6 rat nie zapłacą ani złotówki. Co więcej, ci, którzy zdecydują się na umowę w taryfie M również mogą liczyć na prezent – 3 pierwsze raty za urządzenie otrzymują od nas za darmo.

Jak widać – nie ma się czego bać!

Promocją zostało objętych większość urządzeń dostępnych w naszej ofercie. Wśród nich nie zabrakło również smartfona Xiaomi Redmi Note 9 Pro.

Ale to jeszcze nie wszystko, w ramach oferty voice klienci mogą liczyć nawet na 200 GB internetu i , w zależności od wybranej taryfy, nawet do 2 lat rozrywki uwolnionej w prezencie od T-Mobile. Nie ma więc obawy o zużyte gigabajty, a do tego można co miesiąc bezpłatnie zmieniać platformy rozrywkowe, wśród których znajdują się: HBO GO, Tidal Premium, Legimi, Polsat Box Go (Premium, Sport, Filmy i Seriale, Newsy i Rozrywka, Dzieci) i Eleven Sports.

Z oferty skorzystać można zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online i u naszych konsultantów. Trzeba jednak pamiętać, że jest ona ograniczona czasowo – klienci skorzystać z niej mogą do 12 listopada.

Warunki promocji oraz urządzenia objęte promocją znajdziecie na stronie: https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/6-mies-za-darmo.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2021/10/strasznie-dobry-deal-w-t-mobile—6-pierwszych-rat-na-smartfony-za-darmo.html