iNTERNET Apple Watch Series 6 i Watch SE eSIM w T-Mobile

internet prędkość

internet prędkość

iNTERNET Apple Watch Series 6 i Watch SE eSIM w T-Mobile

Teraz możesz być w stałym kontakcie nawet bez telefonu ze sobą: Apple Watch Series 6 i Apple Watch SE w wersji eSIM w T-Mobile

Od 7 czerwca 2021 roku w ofercie T-Mobile dostępne są dwa nowe smartwatche – Apple Watch Series 6, wyposażony w szereg funkcji sportowych i wspierających kontrolę zdrowia, a także Apple Watch SE, łączący w sobie wysoką funkcjonalność i przyciągający uwagę design. Zainteresowane osoby będą mogły zamówić wybrane urządzenie w T-Mobile również w wersji eSIM, pozwalającej m.in. na połączenia telefoniczne z wykorzystaniem zegarka.

Propozycja dotyczy zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Apple Watch Series 6 ma na pokładzie innowacyjny czujnik saturacji krwi1. Z pomocą aplikacji model umożliwia szczegółową obserwację kondycji organizmu. Wraz z nową wersją pojawiły się ponadto udoskonalenia sprzętowe, w tym szybszy system S6 w pakiecie i zawsze aktywny wysokościomierz nowej generacji.

Apple Watch Series 6 oferuje szeroką paletę dostępnych wariantów i pasków, w tym wersje z aluminiową obudową w kolorze niebieskim lub czerwonym. Z kolei watchOS 7 zapewnia funkcje kontroli snu, opcję automatycznego wykrywania mycia rąk, nowe rodzaje treningów i wiele więcej możliwości. Wszystko to pozwala użytkownikom na aktywne funkcjonowanie, pozostawanie w stałym kontakcie, a także kontrolę kondycji organizmu.

Apple Watch SE to natomiast połączenie najważniejszych funkcjonalności Apple Watch oraz nowoczesnego wzornictwa w przystępnej cenie. Model dostępny jest w trzech wariantach. Obudowa stworzona z aluminium w 100% pochodzącego z recyklingu posiada największy, wyjątkowo zaawansowany wyświetlacz Retina. Jednocześnie model wyposażony jest w akcelerometr, żyroskop i zawsze aktywny wysokościomierz znany z Apple Watch Series 6. Dzięki watchOS 7 i wbudowanemu kompasowi, który wspomaga monitorowanie aktywności na świeżym powietrzu, Apple Watch SE wspiera użytkowników w aktywnym spędzaniu czasu i dbaniu o zdrowie, tak, by mogli oni pozostać zarazem w stałym kontakcie.

Apple Watch w T-Mobile

Oba urządzenia od 4 czerwca br. dostępne są dla klientów indywidualnych T-Mobile w dwóch rozmiarach – 40 mm oraz 44 mm. I tak – Apple Watch Series 6 GPS + Cellular 40 mm oferowany jest w cenie 2449 zł, wersja 44 mm kosztuje zaś 2599 zł. Apple Watch SE GPS + Cellular 40 mm to z kolei wydatek w wysokości 1649 zł, natomiast wariant 44 mm można zakupić za 1749 zł. Wybierając urządzenie z ofertą abonamentu komórkowego przyznawany jest rabat od 100 do nawet 1000 zł (w zależności od wybranej taryfy) a pozostała kwota rozłożona jest na elastyczne raty 0%. Co ważne, użytkownik może zdecydować się na wybór urządzenia wraz z kartą eSIM, która w T-Mobile proponowana jest w ramach usługi MultiSIM. Oznacza to, że otrzyma on dodatkową, wirtualną kartę do tej fizycznej, posiadanej obecnie, która obsługiwać będzie ten sam numer. Pierwsze trzy miesiące korzystania z usługi są bezpłatne, po tym czasie cena wynosi 9 zł miesięcznie.

Twoja firma zawsze w zasięgu ręki

Nowe modele Apple Watch są ponadto dostępne dla klientów biznesowych, którzy kupią urządzenia w umowie na 24 lub 36 rat. Podobnie jak w przypadku indywidualnych użytkowników, mogą oni zdecydować się przy tym na usługę MultiSIM na promocyjnych warunkach. Poniższy cennik przedstawia szczegóły oferty – ceny na start zawierają podatek VAT, wysokość rat miesięcznych podano w kwotach netto.

Więcej szczegółów dotyczących oferty można znaleźć pod adresem http://www.t-mobile.pl/c/applewatch.Dodatkowe informacje na temat urządzeń Apple dostępne są na stronie www.apple.com.

Wyniki pomiarów saturacji krwi z aplikacją nie są przeznaczone do celów medycznych, w tym diagnozy czy konsultacji z lekarzem. Stanowią one jedynie ogólną informację dotyczącą zdrowia i kondycji organizmu.

ŹRÓDŁO: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2021/06/teraz-mozesz-byc-w-stalym-kontakcie-nawet-bez-telefonu-ze-soba-apple-watch-series-6-i-apple-watch-se-w-wersji-esim-w-t-mobile.html