Internet black week oferty biznesowe T-Mobile

W T‑Mobile wiemy, przed jakimi wyzwaniami każdego dnia stają przedsiębiorcy, dlatego by choć trochę ułatwić im prowadzenie biznesu już dziś, 15 listopada, rozpoczynamy Black Week w ofercie MagentaBIZNES, z licznymi promocjami na smartfony, urządzenia biurowe i akcesoria.

W czasach wielu sprawdzianów, jakie każdego dnia zdają osoby prowadzące biznes, kiedy koszty trzeba optymalizować z wyjątkową starannością, wszyscy, również przedsiębiorcy, coraz chętniej sięgają po oferty promocyjne. W T-Mobile cenimy naszych klientów i nie chcemy, by na to co dobre, musieli czekać, dlatego już dziś rozpoczynamy Black Week, podczas którego wszystkim, także nowym abonentom biznesowym, proponuje szereg atrakcyjnych urządzeń i akcesoriów w wyjątkowych cenach. Klienci biznesowi mogą wybierać spośród telefonów w taryfie MagentaBIZNES, urządzeń biurowych, czy akcesoriów wiodących producentów takich jak. Samsung, OPPO, realme czy Apple.

Telefon na wyciągnięcie ręki

Jednym z podstawowych narzędzi niezbędnych do prowadzenia biznesu jest oczywiście telefon. Uwagę klientów z pewnością zwróci Samsung Galaxy S21 FE 5G za jedyne 9 zł z VAT na start zamiast 349 zł w ratach 80 zł netto przez 24 miesiące lub Samsung Galaxy a23 5G, za którego zapłacimy 9 zł z VAT (pierwotnie 249 zł z VAT) w ratach 40 zł netto przez 24 miesiące.

Poszukujących wyjątkowych okazji z pewnością zainteresuje OPPO Find X 5 Pro 5G, którego cena jest niższa aż o 800 zł – w czasie Black Week można go mieć już za 299 zł z VAT (zamiast 1099 zł z VAT) w ratach 180 zł netto przez 24 miesiące.

Zawsze w zasięgu

Z kolei tych, którzy chcieliby lepiej wyposażyć swoje biuro, interesujący będzie router ZTE MF289F, który można kupić za 149 zł z VAT zamiast 249 zł w 24 ratach 20 zł netto.

Wszystkie produkty objęte zniżkami na Black Week dla klientów biznesowych dostępne są poniżej.

Szczegółowe informacje o ofercie są dostępne na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dla-firm/black-week.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2022/11/black-week-w-ofercie-biznesowej-w-t-mobile-juz-od-15-listopada.html