Internet kanał news24 w Play

Więcej informacji w telewizji PLAY i UPC dzięki kanałowi News24

Wysokiej jakości usługi telewizyjne Play i UPC właśnie wzbogaciły się o nowe treści. Tym razem klienci będą mieli okazję oglądać informacyjny kanał News24.

News24 to niezależny kanał informacyjny nadający przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Tematyka jego programów oparta jest na czterech filarach: Unii Europejskiej, Prawach Człowieka, Ekologii i Samorządach. Można w nim obejrzeć najważniejsze wiadomości z Polski i ze świata, które uzupełniane są propozycjami publicystycznymi, dyskusjami i komentarzami ekspertów. Flagowymi programami kanału jest „Serwis 24 Minuty” oraz „Wieczór publicystów” prowadzony przez dziennikarzy gazety “Rzeczpospolita”. Zespół redakcyjny składa się z doświadczonych i cenionych dziennikarzy oraz prezenterów, którzy w swojej pracy kierują się rzetelnością, odwagą i skrupulatnością budując informacje dzisiejszego świata.

W PLAY NOW i PLAY NOW TV News24 jest dostępny w pakiecie News. W telewizji UPC kanał trafił do pakietów Max oraz Max Premium.

Co ważne, dodanie nowego kanału do ofert telewizji nie powoduje zmiany ich cen – klienci mogą cieszyć się nowym kanałem bez dodatkowych opłat, w ramach już aktywnych pakietów.

To jeszcze nie wszystko! Przez ograniczony czas, do 9 stycznia 2023 roku, News24 jest dostępny w ramach okna otwartego dla wszystkich korzystających z telewizji Play i klientów UPC w pakiecie Select. Dzięki temu będzie można przekonać się o wszystkich zaletach emitowanych materiałów i, w razie chęci, zdecydować się na rozszerzenie swojej oferty telewizyjnej o pakiet zawierający nowy kanał.

Dodatkowe informacje na temat ofert telewizji Play i UPC wraz z możliwością zakupu są dostępne w salonach sprzedaży, przez telefon pod numerem 790 500 500 oraz na stronach play.pl oraz upc.pl.

źródło: https://biuroprasowe.play.pl/aktualnosci/777758/wiecej-informacji-w-telewizji-play-i-upc-dzieki-kanalowi-news24