Internet black week w T-Mobile 2021 rok

internet prędkość

internet prędkość

Internet: black week w T-Mobile 2021 rok

Black Week w T‑Mobile trwa, a my nie zatrzymujemy się w kolejnych promocjach dla naszych klientów. Tym razem, z okazji Black Friday, mamy gigantyczny bonus dla użytkowników taryfy GO! w T‑Mobile na kartę oraz oferty Dniówka w Heyah na kartę – podwajamy gigabajty za doładowanie konta od 26 do 29 listopada. Dzięki temu klienci T‑Mobile na kartę mogą liczyć na pakiet nawet 100 GB, a klienci Heyah na kartę – aż 200 GB.

Dodatkowych gigabajtów nigdy za wiele. W końcu sezon jesienno-zimowy to zarazem sezon na seriale, filmy, a w najbliższym czasie także na przeszukiwanie zasobów internetu pod kątem zakupów świątecznych. Dlatego w ramach trwającego Black Week w T‑Mobile przygotowaliśmy dla naszych klientów na karę specjalną ofertę, w której podwajamy gigabajty za doładowanie. Zasada jest prosta, im większa będzie kwota doładowania, tym większy otrzymają prezent.

Nawet 100 GB w T‑Mobile na kartę

Osoby, które w ramach oferty GO! w T‑Mobile między 26 a 29 listopada zrealizują doładowanie poprzez aplikację „Mój T‑Mobile”, otrzymają dodatkową, taką samą porcję GB w prezencie. I tak – klienci, którzy zasilą konto kwotą 5 zł, będą mogli liczyć na bonusowe 4 GB obowiązujące 7 dni. Z kolei ci, którzy zdecydują się na doładowanie w cenie 10 zł, dostaną w prezencie 10 GB ważne przez 14 dni, a dla kwoty 30 zł będzie to już 30 GB na 30 dni. Natomiast w przypadku doładowania w wysokości 100-150 zł użytkownicy taryfy GO! dostaną dodatkowe 100 GB, które będą mogli wykorzystać w ciągu 100 dni. Szczegółowe informacje dotyczące kwot doładowania, prezentów oraz czasu ważności można znaleźć w poniższej tabeli.

Zgromadź nawet 200 GB w Heyah

Z podobnego mechanizmu doładowania skorzystają klienci Heyah, zasilając konto w aplikacji „Moja Heyah”. Osoby, które w ramach tej oferty doładują numer kwotą o 5 zł, dostaną w prezencie 10 GB ważne przez 5 dni. Użytkownicy, którzy zdecydują się na doładowanie w wysokości 10-zł, zgarną bonusowe 20 GB obowiązujące przez 10 dni. Ci, którzy postawią na zasilenie rzędu 25-zł, złapią ekstra 50 GB na 25 dni. W przypadku 50 zł będzie to 100 GB na 50 dni. Zaś 100 zł oznaczać będzie bonusowe 200 GB do wykorzystania przez 100 dni, czyli łącznie 200 GB. Szczegóły oferty zamieściliśmy w poniższej tabeli.

Więcej informacji na temat promocji można znaleźć na stronie: www.t-mobile.pl i www.heyah.pl.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2021/11/black-week-dla-klientow-t-mobile-na-karte-oraz-heyah-na-karte.html