Internet codyroby

Znamy już laureatów konkursu „1000 pierwszych organizatorów”, zorganizowanego w ramach tegorocznej, jubileuszowej edycji Europejskiego Tygodnia Kodowania (CodeWeek). Sprawdźcie, kto zdobył pakiety gier CodyRoby?
Konkurs „1000 pierwszych organizatorów” – znamy zwycięzców!

Całkiem niedawno dopingowaliśmy Was podczas Europejskiego Tygodnia Kodowania – tak samo jak Wy liczymy na jak najwyższe miejsce Polski w rankingu państw ścigających się w liczbie zorganizowanych inicjatyw dotyczących programowania. Udało się! Aktualnie Polska zajmuje trzecie miejsce na podium, a wszystko dzięki zaplanowanym przez Was wydarzeniom. Na naszym koncie jest ich prawie 14 tys.! A to nie koniec – wydarzenia można organizować i zgłaszać do końca roku!

Dodatkową zachętą do włączenia się w CodeWeek był również konkurs „1000 pierwszych organizatorów”, w którym do zdobycia były pakiety wyjątkowych nagród. Nadszedł czas na rozstrzygnięcie i ogłoszenie listy laureatów.
O konkursie „1000 pierwszych organizatorów”

Na czym polegał nasz konkurs? Wystarczyło zarejestrować swoją inicjatywę na mapę CodeWeek, a następnie przekazać link do swojego wydarzenia za pośrednictwem formularza konkursowego. Liczył się refleks: przewidzieliśmy nagrody dla 1000 pierwszych organizatorów inicjatyw.

Było o co walczyć! Zwycięzcy otrzymają pakiety 10 gier CodyRoby wraz ze specjalną taśmą, która pozwoli przenieść planszę do gry w dowolne miejsce i powiększyć jej rozmiar.

Wiecie, na czym polega gra CodyRoby? Obejrzycie specjalny film i przekonajcie się sami!

Link do filmu o CodyRoby:
Wideo
Gratulujemy wygranym!

Czas na ogłoszenie zwycięzców! Poniżej lista wygranych. Laureaci oznaczeni są kodem weryfikacyjnym, który otrzymali podczas zgłoszenia do konkurs.

Gratulacje! Jesteśmy pod wrażeniem Waszej kreatywności!

Z laureatami skontaktujemy się mailowo oraz telefonicznie, a nagrody prześlemy na adres podany w zgłoszeniu.

Mamy nadzieję, że nagrody zachęcą Was do dalszych zabaw z programowaniem – przez cały rok, nie tylko podczas CodeWeek. Pamiętajcie: kodowanie to dobra zabawa dla wszystkich!

Zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy, a wszystkim organizatorom tegorocznych inicjatyw bardzo dziękujemy za udział w Europejskim Tygodniu Kodowania! Z niecierpliwością czekamy na CodeWeek 2023 i liczymy na Was!

Więcej informacji o Europejskim Tygodniu Kodowania znajdziecie na polskiej stronie CodeWeek oraz na oficjalnej stronie EU CodeWeek. Warto zaglądać też na Facebooka Code Week Pl i Instagrama codeweekpl, a także na naszą stronę gov.pl/koduj.

źródło: https://www.gov.pl/web/cyfryzacja/konkurs-1000-pierwszych-organizatorow–znamy-zwyciezcow