Internet darmowe 3 GB od T-Mobile na Happy Fridays

internet prędkość

internet prędkość

Internet darmowe 3 GB od T-Mobile na Happy Fridays

Można powiedzieć, że wakacyjna pogoda bywa zmienna, ale tym, co nie tylko latem pozostaje niezmienne, są nasze cotygodniowe prezenty w ramach Happy Fridays. Bez względu na to, gdzie spędzamy letnie dni, zawsze przyda się dodatkowa paczka gigabajtów. Dlatego tym razem naszym klientom indywidualnym oferujemy

w prezencie pakiet 3 GB – do zgarnięcia od 13 do 15 sierpnia w aplikacji „Mój T‑Mobile” lub poprzez SMS.

Lubimy sprawiać naszym użytkownikom frajdę i obdarowywać ich prezentami, które wywołują na ich twarzach uśmiech. Choć letnią porą nie brakuje powodów do radości – morza szum, ptaków śpiew i błękitne niebo nad głową – to postanowiliśmy dać im jeszcze jeden i w tym tygodniu przygotowaliśmy darmową paczkę 3 GB do wykorzystania w kraju. Dzięki temu nie zabraknie gigabajtów na sprawdzenie atrakcji turystycznych, pobranie playlisty z hitami lata, wyznaczenie ciekawej trasy rowerowej czy znalezienie najlepszej lokalnej knajpki.

Aktywuj bonus bez zbędnych formalności

Bezpłatny pakiet 3 GB będzie czekać na zainteresowanych przez cały najbliższy weekend od 13 do 15 sierpnia w aplikacji „Mój T‑Mobile”. Prezent można również odebrać poprzez wysłanie SMS o treści „HF” na bezpłatny numer 80800. Bonus zostanie aktywowany w ciągu 72 godzin.

Dla użytkowników MIX oraz na kartę pakiet jest ważny przez 7 dni, natomiast osoby posiadające abonament będą mogły korzystać z prezentu do końca cyklu rozliczeniowego. Każdy klient z promocji może skorzystać tylko jeden raz.

Więcej informacji o naszej cyklicznej akcji „Happy Fridays” można znaleźć na stronie: https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/happy-fridays.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2021/08/odbierz-3-gb-na-happy-fridays-od-t-mobile.html