Internet darmowy GB roamingu od T-Mobile

internet prędkość

internet prędkość

Internet: darmowy GB roamingu od T-Mobile

Po Świętach Bożego Narodzenia przyszedł czas na dalszy wypoczynek. Dla tych, którzy planują bliższe lub dalsze wyjazdy po Europie, w ramach „Happy Fridays” przygotowaliśmy bezpłatny pakiet 1 GB, który można wykorzystać na terenie Unii Europejskiej. Prezent można odebrać w aplikacji „Mój T‑Mobile” lub poprzez SMS od 30 grudnia aż do 9 stycznia 2022.

Jesteś fanem zimowych sportów i odliczasz dni do wyjazdu na stok?

Planujesz tej zimy odwiedzić europejskie stolice i posmakować lokalnych przysmaków? A może chcesz poczuć trochę więcej słońca na twarzy i wybierasz się na południe Europy? Bez względu na to, jaki cel wybierzesz na ferie, możesz skorzystać z bonusowego pakietu 1 GB, który przygotowaliśmy w ramach „Happy Fridays”. Dzięki temu będziesz mógł jeszcze milej spędzić wolny czas, sprawdzając w internecie np. najlepsze restauracje z lokalną kuchnią, wyznaczając ciekawe szlaki, czy miejsca warte zwiedzenia.

Aktywuj bonus i śmigaj bez granic w ferie

Bezpłatny pakiet 1 GB będzie czekać na zainteresowanych od czwartku 30 grudnia aż do niedzieli 9 stycznia 2022 w aplikacji „Mój T‑Mobile”. Prezent można również odebrać poprzez wysłanie SMS o treści „HF” na bezpłatny numer 80800. Bonus zostanie aktywowany w ciągu 72 godzin.

Z promocji mogą skorzystać indywidualni klienci abonamentowi (taryfa T),

użytkownicy usług na kartę (taryfy: GO!, Frii, Hot, Happy) i MIX (taryfa Frii Mix). Dla wszystkich pakiet jest ważny przez 30 dni od momentu aktywacji. Każdy klient z promocji może skorzystać tylko jeden raz. Pakiet można wykorzystać w strefie roamingowej UE 1A, obejmującej następujące kraje: Austria, Azory, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Gujana Francuska, Gwadelupa, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Madera, Malta, Martynika, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Reunion, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Wyspy Kanaryjskie oraz w Albanii, Czarnogórze i Macedonii.

WWięcej informacji o naszej cyklicznej akcji „Happy Fridays” można znaleźć na stronie: https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/happy-fridays.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2021/12/odbierz-bezplatny-pakiet-1-gb-w-roamingu-ue-od-t-mobile.html