Internet dodatkowe kanały eurosport z igrzyskami netia

internet prędkość

internet prędkość

Internet: dodatkowe kanały eurosport z igrzyskami netia

Już dziś startuje największe wydarzenie sportowe świata – Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020, transmitowane na kanałach Eurosportu. Z tej okazji wszyscy abonenci usług telewizyjnych operatora otrzymują od Netii dostęp do 7 dodatkowych kanałów tematycznych Eurosport z polskim komentarzem, bez dodatkowych opłat.

W Netii abonenci znajdą je na następujących pozycjach:

Eurosport 3: sporty rakietowe i golf, pozycja 555
Eurosport 4: sporty artystyczne, pozycja 556
Eurosport 5: piłka nożna i sporty drużynowe, pozycja 557
Eurosport 6: koszykówka, pozycja 558
Eurosport 7: sporty walki, pozycja 559
Eurosport 8: piłka ręczna, pozycja 560
Eurosport 9: siatkówka, pozycja 561.

Jednocześnie abonenci posiadający w swoich pakietach główne stacje Eurosport 1 i 2 (np. w pakietach M i L) będą mieli dostęp do około 500 godzin transmisji z najważniejszych wydarzeń na Olimpiadzie. Ramówka Eurosportu 1 będzie skupiona na występach Polek i Polaków oraz kluczowych momentach igrzysk.

Z kolei oferta Eurosportu 2 będzie skierowana do kibiców mniej tradycyjnych dyscyplin. Na tych antenach nie zabraknie również codziennych omówień i podsumowań z udziałem ekspertów, takich jak: Anna Rogowska, Jolanta Kumor, Sylwia Gruchała, Piotr Gruszka, Damian Wojtaszek, Adam Korol, Paweł Januszewski, Paweł Czapiewskie czy Robert Korzeniowski. Studio będzie emitowane codziennie o godzinie 17:00, a poprowadzą je Michał Korościel i Paweł Kuwik.

Oglądaj Igrzyska Olimpijskie na kanałach Eurosport dostępnych w Netii.

O Netii:

Netia to jeden z największych polskich operatorów telekomunikacyjnych, część Grupy Polsat Plus. Dostarcza m.in. kompleksowe, przyjazne w użytkowaniu rozwiązania komunikacyjne on-line: szybki, stacjonarny dostęp do internetu, zaawansowane usługi transmisji danych oraz TV i multimedialną rozrywkę. Usługi Netii skierowane są do użytkowników prywatnych, firm oraz instytucji.

zrodlo: https://my.netia.pl/pr/684489/siedem-dodatkowych-kanalow-eurosport-z-igrzyskami-olimpijskimi-dla-wszystkich-abonentow-netii