Internet dzień dziecka z Polsat Box Go

Z okazji Dnia Dziecka Polsat Box udostępnił bez dodatkowych opłat wyjątkowe kanały z rozrywką dla najmłodszych widzów. W ramach otwartego okna aż do 30 czerwca będzie można oglądać nawet 5 kanałów: Da Vinci, Disney Channel, Disney Junior, Disney XD, Nick Jr.
W Polsat Box Dzień Dziecka będzie trwał cały miesiąc. W tym czasie abonenci, którzy nie posiadają w swojej ofercie stacji dla najmłodszych: Da Vinci (pozycja 513), Disney Channel (pozycja 520), Disney Junior (pozycja 521), Disney XD (pozycja 522), Nick Jr. (pozycja 501), otrzymają do nich dostęp w ramach otwartego okna. Liczba kanałów uzależniona jest od posiadanego pakietu.

Wszystkie kanały abonenci Polsat Box mogą oglądać zarówno za pośrednictwem dekodera (telewizja satelitarna, kablowa IPTV), jak i w aplikacji Polsat Box Go na urządzeniach mobilnych w ramach posiadanego dostępu do serwisu. Dzięki temu mają dostęp do ulubionych treści w dowolnym miejscu i czasie.
Najmłodsi widzowie zabawy z popularnymi bohaterami mogą kontynuować również po zakończeniu oglądania programów. Polsat Box przygotował dla nich książeczki z quizami, kolorowankami i zagadkami, które można pobrać ze strony internetowej i wydrukować.

źródło: https://grupapolsatplus.pl/pl/archive/dzien-dziecka-na-piatke-w-polsat-box-nawet-5-kanalow-z-produkcjami-dla-dzieci-mlodziezy-bez#