Internet zamknięcie taryfy Frii T-Mobile

Internet zamknięcie taryfy Frii T-Mobile

W T‑Mobile zadowolenie naszych klientów stawiamy na pierwszym miejscu. Działamy tak, by dostarczać im najbardziej atrakcyjne oferty na rynku. Dlatego też od 28 czerwca rozpoczniemy automatyczne przeniesienie osób korzystających z taryfy Frii na najnowszą taryfę GO!, aby mogli mieć nieograniczony dostęp do najatrakcyjniejszych ofert i promocji. Po zmianie taryfy środki zgromadzone na koncie użytkownika zostaną zachowane, okres ważności konta nie zostanie skrócony, stawki za podstawowe połączenia cennikowe nie ulegają zmianie. W taryfie GO! użytkownicy otrzymują GB po każdym doładowaniu konta. Co więcej, od 28 czerwca każdy użytkownik za zmianę taryfy Frii na GO! otrzyma ekstra jednorazowy bonus 100 GB na 100 dni.

Dbając o najwyższą jakość usług rozwijamy naszą sieć, zasięg oraz technologię. Chcemy, aby nasi klienci mogli czerpać radość z tego, co dla nich ważne, a jednocześnie mieć dostęp do najlepszych ofert i usług na kartę na rynku. Dlatego ci, którzy aktualnie korzystają z taryfy Frii, zostaną automatycznie przeniesieni na taryfę GO!, która zapewnia najwięcej benefitów dla użytkowników na kartę. Zmiana ta jest bezpłatna środki zgromadzone na koncie zostaną zachowane, a aktualna ważność konta nie zostanie skrócona. Nie zmienią się także stawki za podstawowe połączenia cennikowe, tj. SMS-y, MMS-y, rozmowy czy internet. Wiemy, że dostęp do internetu mobilnego jest ważny dla naszych użytkowników, dlatego dodatkowo od 28 czerwca, każdy z nich otrzyma jednorazowy bonus 100 GB na 100 dni za zmianę taryfy Frii na GO!

Użytkownicy otrzymują GB po każdym doładowaniu, a doładowanie konta za 5 zł wydłuża jego ważność o kolejne 31 dni. Ci, którzy chcą mieć konto ważne na połączenia wychodzące przez rok, mogą wybrać ofertę „Rok ważności konta” za 20 zł.

To nie koniec benefitów wynikających z taryfy GO!. Użytkownicy mogą skorzystać z promocji „Rok Internetu” z:

2400 GB przez 365 dni (12 x 200 GB) z ofertą cykliczną od 35 zł lub
4800 GB przez 365 dni (12 x 400 GB) z ofertą cykliczną za 45 zł.

GO! w przyszłość z T-Mobile

Czego dokładnie mogą spodziewać się użytkownicy? W zależności od posiadanych obecnie usług w ramach taryfy Frii, w dniu automatycznej zmiany na taryfę GO!, użytkownikowi aktywowana zostanie odpowiednia opcja.

Jeśli będzie posiadał na swoim koncie aktywną ofertę:

„Bez limitu za 1 zł dziennie”, to po zmianie na taryfę GO! zostanie automatycznie aktywowana oferta „GO! XXS”,
„Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich, Supernet Video i 1 GB za 5 zł” w wersji płatnej oraz na próbę, to po zmianie taryfy zostanie automatycznie aktywowana oferta „GO! XS”,
„Nielimitowane rozmowy, SMS-y i 10 GB za 25 zł”, to po zmianie taryfy zostanie automatycznie aktywowana oferta „GO! XS”,
„Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich, Supernet Video i 10 GB za 30 zł”, to po zmianie taryfy zostanie automatycznie aktywowana oferta „GO! S”.

Jeśli użytkownik nie będzie posiadał aktywnej żadnej z wyżej wspomnianych ofert, to korzystać będzie z usług telekomunikacyjnych zgodnie z cennikiem taryfy GO!.

Aktywacja nowej oferty, wskazanej powyżej, połączonej z migracją na taryfę GO!, nastąpi w ostatnim dniu cyklu obecnej oferty. Dokonanie zmiany taryfy i aktywacja usługi zostaną potwierdzone SMS-em.
Wybierz swoją nową ofertę

Do 27 czerwca 2023 r. użytkownicy taryfy Frii mogą również samodzielnie zmienić taryfę na GO! w dogodnym dla siebie momencie, wybierając jeden z poniższych sposobów:

w aplikacji „Mój T‑Mobile”,
wysyłając SMS o treści GO na bezpłatny numer 8033,
wpisując kod ekspresowy *530*1# lub
aktywując jedną z ofert „GO!” w taryfie GO! (zgodnie z tabelą poniżej).

Dodatkowe informacje oraz regulaminy znajdują się w aplikacji „Mój T‑Mobile” oraz na stronie https://www.t-mobile.pl/c/na-karte/pl.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2023/05/t-mobile-zamyka-taryfe-frii-w-ofercie-na-karte.html