Internet ferie z kodowaniem

Od poniedziałku 16 stycznia, dzieci i młodzież ze szkół podstawowych, będą mogły wziąć udział w warsztatach online, które wprowadzą je w świat kodowania i programowania. Zajęcia przygotowane są dla ośmiu grup wiekowych, odbywają się raz w tygodniu w godzinach popołudniowych. Zachęcamy do nauki i rozwijania kompetencji przyszłości przez dobrą zabawę!
Ferie zimowe z kodowaniem? Zapisz dziecko na bezpłatne warsztaty online w Klubie Młodego Programisty!

Kreatywne zajęcia i doskonała zabawa to właśnie czeka uczestników warsztatów w Klubie Młodego Programisty. Dlatego już dziś zachęcamy rodziców i opiekunów do zapisów swoich dzieci na bezpłatne kursy kodowania i programowania.

Kurs obejmuje 5 spotkań online (jedno spotkanie w tygodniu). Szczegółowy haromonogram zajęć znajdziesz na:

stronie Klub Młodego Programisty – harmonogram zajęć (zakładka: Zajęcia zimowe – ONLINE)
naszym profilu Facebook

Jak dołączyć do zajęć?

Zarejestruj się na zajęcia – lista kursów: TUTAJ
Bez wcześniejszej rezerwacji – na naszym kanale FB: https://www.facebook.com/KlubMlodegoProgramistyPl

O Klubach Młodego Programisty

Kluby to część projektu „Kampanie edukacyjno-informacyjne na rzecz upowszechnienia korzyści z wykorzystaniem technologii cyfrowych”. Projekt jest realizowany przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów wspólnie z Państwowym Instytutem Badawczym NASK. Dzięki Klubom promujemy naukę programowania wśród dzieci.

źródło: https://www.gov.pl/web/cyfryzacja/ferie-zimowe-z-kodowaniem-zapisz-dziecko-na-bezplatne-warsztaty-online-w-klubie-mlodego-programisty