Internet Heyah 01 pakiet 50 gb za 19,99 pln

internet prędkość

internet prędkość

Internet Heyah 01 pakiet 50 gb za 19,99 pln

Czy w świecie pełnym umów i druczków można dostać naprawdę atrakcyjną ofertę bez zobowiązań? Oczywiście! Tak właśnie działa Heyah 01, która rusza z nowym pakietem internetowym 50 GB na 30 dni w cenie 19,99 zł.

Nadchodzi taki czas w roku, kiedy jesteśmy szczególnie aktywni, a czas spędzany w domu ograniczamy do minimum. To właśnie lato, podczas którego chętniej robimy nowe rzeczy – poznajemy nowe miejsca, bierzemy udział w festiwalach, podróżujemy, spotykamy się ze znajomymi i nieznajomymi, aby czerpać jak

najwięcej radości z każdego dnia. Właśnie wtedy lubimy też eksperymentować i „łamać zasady” – tak jak Heyah 01, która z charakterystycznym dla siebie sprytem przygotowała atrakcyjną ofertę, w której nie trzeba podpisywać długiej umowy i martwić się o płatności. Ruszamy z nową ofertą subskrypcyjną przeznaczoną dla wielbicieli internetu. Z Heyah 01 otrzymają oni giga paczkę aż 50 GB na 30 dni za jedyne 19,99 zł.

Nowocześnie i bez zobowiązań

Co upraszcza nam życie i ułatwia zarządzanie rachunkami? Oferty subskrypcyjne, które odnawiają się cyklicznie, a opłata za nie pobierana jest automatycznie z naszego konta. Dzięki temu nie trzeba pamiętać o płatnościach w określonych na fakturze terminach. Taka właśnie jest nowa oferta Heyah 01, w której użytkownicy otrzymują 50 GB na 30 dni do wykorzystania w Polsce i w strefie roamingowej 1A (tutaj do wykorzystania jest 2,39 GB, a całość kosztuje tylko 19,99 zł).

Osoby, które szczególnie dużo czasu spędzają w sieci, mają możliwość dokupienia pakietu 5 GB na 30 dni za 10 zł. Jest to wyłącznie oferta internetowa. Oczywiście oprócz tego można dokupić ofertę głosową, w której użytkownik otrzymuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz 20 GB za 19,99 zł miesięcznie.

Jak na nowoczesną ofertę przystało, będzie ona dostępna wyłącznie online na stronie sklep.heyah.pl.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2021/08/heyah-01-z-nowa-oferta-internetowa-z-50-gb-za-1999-zl.html