Internet Imagine Dragons Opener Festval powered by Orange

internet prędkość

internet prędkość

Internet Imagine Dragons Opener Festval powered by Orange

Imagine Dragons, jeden z najbardziej popularnych zespołów ostatniej dekady, co-headlinerem pierwszego dnia Open’er Festival powered by Orange 2022! Line-up Alter Stage zasilą Sylvan Esso, Flohio, Inhaler i Iceage. IMAGINE DRAGONS Kiedy w marcu Imagine Dragons zaprezentowali „Follow You” i „Cutthroat” – swoje pierwsze kawałki od 2018 roku i zapowiedzieli nowy album, nie było wątpliwości, że muszą przyjechać do Polski.

Z przyjemnością ogłaszamy, że pojawią się 29 czerwca na Open’erze 2022! Amerykańska formacja, która powstała w 2009 roku z inicjatywy Dana Reynoldsa, idealnie balansuje na przecięciu kilku gatunków: rocka, popu, elektroniki, a nawet hip hopu, przekraczając ich granice i wyciągając dla siebie to, co w nich najlepsze.

W 2012 roku ukazał się ich debiutancki album „Night Visions”, który trafił na 2 miejsce Billboard 200. Pochodzący z niego utwór „Radioactive” (umieszczony również na EP „Continued Silence”) stał się jednym z największych hitów roku, zdobywając dla zespołu ich pierwsze Grammy w karierze. Na gali rozdania nagród zwrócili na siebie ogromną uwagę dzięki spektakularnemu wykonaniu utworu wspólnie z Kendrickiem Lamarem.

Ich drugi album „Smoke + Mirrors” (2015) zadebiutował na szczycie w USA i UK. Kolejne albumy, „Evolve” (2016) i „Origins” (2018), dzięki takim kawałkom jak „Believer”, „Thunder” czy „Natural” potwierdziły ich status gigantów światowej alternatywy. Do zobaczenia pod Orange Main Stage 29 czerwca 2022 r. SYLVAN ESSO Amerykański duet Sylvan Esso to artystyczne dziecko wokalistki Amelii Meath i producenta Nicka Sanborna. Electro-popowy duet debiutował w 2014 imiennym albumem, który trafił na 7 miejsce zestawienia Independent

Albums Billboardu, a w 2015 roku stał się dla projektu przepustką na najważniejsze amerykańskie festiwale, wliczając Coachellę, Lollapaloozą czy Austin City Limits. W 2017 roku ukazała się płyta „What Now”, która otrzymała nominację do Grammy w kategorii Best Dance/Electronic Album. Natomiast we wrześniu ubiegłego roku doczekaliśmy się trzeciego albumu Sylvan Esso „Free Love”.

A już 2 lipca zobaczymy ich na żywo na Open’erze. FLOHIO Flohio wyrasta na jedną z najciekawszych nowych postaci brytyjskiej sceny rapowej. Jej rozpoznawalność zaczęła wzrastać po nagraniu kawałka „Bands” dla popularnego cyklu COLORS. Niedługo potem ukazał się singiel „Watchout”, który otrzymał tytuł Best New Music od serwisu Pitchfork. Natomiast na wydanej w 2018 roku EP-ce „Wild Yout” rozwinęła swój dynamiczny flow. Od tej pory Flohio zaczęła być coraz częściej nazywana „artystką, którą warto obserwować”.

Guardian ochrzcił ją mianem „najważniejszego nowego głosu brytyjskiego rapu”, a BBC zamieściło ją na liście Sound of 2019. W 2020 roku doczekaliśmy się jej mixtape’u „No Panic No Pain”. A 1 lipca zobaczymy Flohio na Alter Stage! INHALER Członkowie irlandzkiego zespołu Inhaler poznali się w szkole w Dublinie. Elijah Hewson, Robert Keating, Ryan McMahon i Josh Jenkinson szybko zrozumieli, że dzielą uwielbienie dla tego samego rodzaju muzyki – brudnego rocka spod znaku The Stone Roses, Joy Division, The Strokes, Interpol, Depeche Mode czy The Cure. Od 2019 roku, po singlach – „It Won’t Always Be Like This”, „My Honest Face” i „Ice Cream Sundae”, szybko zaczęli zyskiwać popularność zarówno w rodzimej Irlandii, jak i w Europie, budując

bardzo oddany fanbase. Ubiegły rok upłynął pod znakiem kolejnych świetnie przyjętych singli – „We Have to Move On” oraz „Falling In”, a w ostatnich miesiącach usłyszeliśmy kolejne kawałki z nadchodzącego debiutanckiego albumu „It Won’t Always Be Like This”. Inhaler zagra na Alter Stage 29 czerwca. ICEAGE Punkowa duńska formacja Iceage powstała w 2008 roku, kiedy jej członkowie byli jeszcze nastolatkami. W tym roku, dekadę po wydaniu debiutanckiego albumu “New Brigade”, który stał się kamieniem milowym w ich karierze, doczekaliśmy

się piątego albumu “Seek Shelter”. Wydawnictwa Iceage odzwierciedlają drogę, którą przebyli przez lata jako ludzie. Wydany w 2012 roku “You’re Nothing” to szybka, surowa, agresywna energia młodości, podczas gdy na “Plowing Into the Field of Love” (2014) i “Beyondless” (2018) zauważalne jest uspokojenie i wygładzenie ich

brzmienia. Całe spektrum ich twórczości usłyszymy na Alter Stage 1 lipca. REGULAR TICKETS w sprzedaży (do 6.06.2022 lub do wyczerpania puli) Karnet 4 DNI – 649 PLN Karnet 4 DNI + pole namiotowe – 749 PLN Karnet weekendowy (pt + sob) – 459 PLN Karnet weekendowy (pt + sob) + pole namiotowe – 529 PLN Bilet jednodniowy – 315 PLN Wszystkie bilety zakupione na Open’er Festival Powered by Orange 2020 i 2021 zachowują ważność na nową datę festiwalu. Więcej informacji tutaj.

Źródło: blog Orange Polska https://biuroprasowe.orange.pl