Internet jesień w magenta dom

Gdy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami, a na horyzoncie widać już nowe sezony ulubionych seriali i programów, a także mnóstwo sportowych emocji, dobrze zadbać, by w domu było to, czego potrzebujemy. Dlatego ruszamy z nową ofertą Magenta Dom, w której wybierając pakiet usług domowych: internet światłowodowy, telewizję i abonament komórkowy, klienci oszczędzają nawet 1560 zł w trakcie trwania umowy. Wystarczy, że przeniosą numery do T-Mobile lub podpiszą nowe umowy na kolejny abonament, by światłowód z telewizją dostać za darmo nawet na 2 lata! Zasada jest prosta: im więcej podpisze się umów na abonament komórkowy, tym więcej otrzyma się darmowych miesięcy na pozostałe usługi dla domu.

W T-Mobile lubimy mawiać, że „wszędzie dobrze, ale w Magenta Dom najlepiej”. I mamy na to konkretne oferty, dzięki którym cała rodzina będzie połączona bez ograniczeń, a dom stanie się nie tylko miejscem pracy i nauki, ale także centrum najlepszej rozrywki. Dlaczego? Bo w pakiecie usług dla domu Magenta Dom znajdziemy abonament komórkowy z nielimitowanym internetem w smartfonie, superszybki światłowód oraz telewizję z aż 149 kanałami, wśród których nie zabrakło nowych stacji, takich jak: AMC, Warner TV, CNN i Stars TV. W obszarze rozrywki mamy też nowości dla młodszej widowni: Duck TV, Cartoon Network i Cartoonito.

Co trzeba zrobić, by skorzystać z promocji i zyskać światłowód z telewizją na 2 lata za darmo? Wystarczy przenieść numery do T-Mobile lub podpisać nowe umowy abonamentowe w taryfie „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana”. Im więcej numerów w magentowej sieci, tym więcej bezpłatnych miesięcy na usługi dla domu.

 

Przenosząc lub dokupując trzy abonamenty komórkowe w T-Mobile w taryfie „M Nielimitowana” (z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami i nielimitowanym internetem z prędkością do 30 Mb/s) lub „L Nielimitowana” (z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami i internetem bez limitu danych i prędkości), klienci przez dwa lata mogą cieszyć się internetem światłowodowym (300 Mb/s) oraz telewizją pakiet TV S za darmo. W ten sposób oszczędzają do 1560 zł w ciągu 24 miesięcy.

Osoby, które zdecydują się przenieść lub dokupić dwa abonamenty komórkowe w taryfach „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana”, otrzymają telewizję pakiet TV S oraz światłowód 300Mb/s na 18 miesięcy za darmo.

Z kolei przenosząc jeden numer do T-Mobile lub dokupując kolejny abonament w taryfie „M Nielimitowana”, bądź „L Nielimitowana”, otrzymamy telewizję pakiet TV S oraz internet światłowodowy 300 Mb/s przez 12 miesięcy za darmo.

Abonament komórkowy za darmo

W T-Mobile mamy również coś dla tych, którym zależy przede wszystkim na usługach głosowych. Przenosząc numer do magentowej sieci i wybierając taryfę „M Nielimitowana” nowy klient przez pierwsze 3 miesiące nie poniesie żadnych opłat. Z kolei ci, którzy przeniosą bądź dokupią dwa abonamenty komórkowe w taryfie „M Nielimitowana”, przez 12 miesięcy za drugi abonament zapłacą 0 zł. Analogicznie przenosząc lub dokupując trzy numery w tej taryfie, klient dostaje 18 darmowych miesięcy za trzeci z nich. Przy czterech przeniesionych bądź dokupionych numerach a taryfie „M Nielimitowana”, czwarty abonament będzie przez 2 lata za darmo.

Podobnie promocja działa w przypadku wyboru oferty „L Nielimitowana” z tą różnicą, że w okresie promocyjnym, wynikającym z liczby zawartych umów, opłata za abonament komórkowy wyniesie 20 zł/mies.

Więcej na temat nowej oferty można przeczytać na stronie https://www.t-mobile.pl/c/magenta-dom/oferta.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/articles/informacja-prasowa/2023/08/tej-jesieni-w-magenta-dom-najlepiej-przyjdz-do-t-mobile-i-zyskaj-nawet-dwa-lata-ftth-z-tv-za-darmo